Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerinted van e az óceánok...

Szerinted van e az óceánok mélyén eddig fel nem fedezett, az őskorból fennmaradt nagyobb élőlény?

Figyelt kérdés
Olyan amelyik nem tudja, hogy már kipusztulva kellene lennie, s vígan vadászik a mai napig. Tehát nem csigabigaféle, hanem nagytestű, mondjuk 1-2 m ill afelett. Hogy képzeled el, ha szerinted van? Mivel a vizeink nem annyira felfedezettek, szerintem boztosan találunk még érdekességeket.

2013. júl. 13. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel az óceánok mélyén eléggé kevés táplálék van, egy ekkora élőlény számára a kellő mennyiség megtalálása kérdéses, tehát nem valószínű.
2013. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre sajnos elég kicsi az esély, de elképzelhető hogy van ilyen, de nem feltétlen kell olyan vízi élőlényre gondolni ami a vízbe van hanem a víz alatti föld mélyén is elképzelhető hogy él egy ilyen féle aki sötétbe kimegy vadászik majd visszamegy a föld alá, bár erre nagyon kicsi az esély, én maximum így tudnám elképzelni. Bár lehet hogy ilyen kisebb élőlények vannak mondjuk egy normál hal méretű mármint keszeg méretűre gondolok, de ez sem 100%.
2013. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 intrepid ***** válasza:
#1es! Van ott kaja, a felszinen elpusztult, és alámerülő élőlények, és növények terített asztal.
2013. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A felszínről lehulló szerves anyag egy ekkora (1-2m-es), "nem csigabiga", vagyis rendszertanilag magasabb rendű élőlény számára szerintem nem megfelelő.
2013. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Villácska válasza:
A komplett Bálna a vízfenéken l***sz.
2013. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!