Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik jobb? Hideg, vagy...

Melyik jobb? Hideg, vagy Meleg zuhany?

Figyelt kérdés

Vannak érvek itt is ott is, de szerintetek melyik a legjobb a szervezetnek?

Nekem a forró zuhanynál nincs jobb, a hideget utálom....

És ne kombináljunk hogy ez után az, az után ez.

MILYIK JOBB?


2009. okt. 19. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor melyikre van szükséged!

Azt tudom, hogy már azt is megcáfolták, hogy hőségben a hideg lenne, ami lehűt, inkább fokozottabb izzadásra késztet. A langyos ajobb, ugyanúgy, mint az italoknál. Kánikulában nincs jobb egy csésze forró teánál.

Ezt add össze...

2009. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy a szervezetnek bármelyik bármi hatással lenne. A zuhanytól csak tiszta leszel. De mivel a hidegvíz nem oldja a zsírt annyira így az semmit nem ér a tisztítás szempontjából. Én amúgy kádba fürdök és a végén lecsapatom magam a zuhannyal.
2009. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha a szexuális vágyadat akarod csillapitani akkor

a hideg zuhany xd

2009. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A hidegzuhany állítólag jót tesz a bőrnek, a meleg pedig kitágítja az ereket, ezáltal serkenti a vérkeringést.

CSak azt akartam kérdezni, melyik az egészségesebb.

2009. okt. 20. 16:13
 5/5 anonim válasza:

Konkrétan egyik sem tökéletes. Ha a langyosabbtól egy kicsivel hidegebb a viz illetve amikor attól melegebb (ez majdnem teljesen felmegy az általános maxra)az a legideálisabb! Ha ezt a kettőt naponta váltod zuhanyzásnál akkor ez serkentően hat a vérkeringésre és így szebb böröd lehet.

Ha izomlázad van a lábadban(legalább is ott szokás inkább alkalmazni) akkor hidegvizzel át lehet öblíteni és akkor kicsivel jobb lesz.

Ha pedig egy kicsit például "dolgoztatni" szeretnéd az izmodat akkor a fürdés végeztével a fenekedre és a combodra engedj hidegvizet majd maszirod bele. És ha ezt reggel csinálod akkor még a ruha is könnyebben jön fel^^(nem ajánlott hosszú távra tehát nem fogysz le tőle)

2009. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!