Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Láttam az udvaron egy piros...

Láttam az udvaron egy piros hernyót, amely a fáról lógatta le magát egy selyemszálon. Ezekre a kérdésekre keresem a választ:?

Figyelt kérdés

Mit akar csinálni?

Ott fog-e maradni reggel-re (ha semmi nem eszi meg)?

Ha be akar bábozódni, akkor egy befőttesüvegben is megtenné nekem, hogy majd lássam mi lesz belőle?

Plussz egy: szereti-e a nutellát? :)



2013. júl. 19. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Mit akar csinálni? "

Erről inkább őt kérdezd meg, nem mi lógunk ott selyemszálon :)


"Ott fog-e maradni reggel-re (ha semmi nem eszi meg)? "

Ha ezt bárki 100%-os biztonsággal meg tudná neked mondani, az nem tenné meg, mert valószínűleg inkább a soron következő lottószámokkal foglalkozna.


"Ha be akar bábozódni, akkor egy befőttesüvegben is megtenné nekem, hogy majd lássam mi lesz belőle? "


Ha megfelelő körülményeket tudsz neki teremteni, akkor minden bizonnyal. De akkor sem neked tenné meg, hanem azért, mert az ösztönei ezt diktálják neki.


"Plussz egy: szereti-e a nutellát? :)"

Ezt is tőle kérdezd meg inkább :) Vagy adj neki egy kicsit, ha befalja, akkor szereti.

2013. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mustafa33 ***** válasza:
100%

Ha piros volt, akkor valsz mesterháziékat indult el támogatni ☺.

Teheted befőttesüvegbe (csak bele ne fullaszd) bábozódni, de addig is adj neki eleget enni. (ne nutellát, hanem arról a fáról mindig friss leveleket amelyikről lelógott). Ha pedig bebábozódik akkor tedd be valami szekrénybe vagy más zárt árnyékos helyre, Ha nyílt helyen hagyod azt veszed észre, hogy a valami (lepke) kikélt és meglógott ☺.

2013. júl. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Platypus ***** válasza:

[link]


Ha ilyen, akkor a nagy farontólepke hernyója és nem eszik levelet. Akkor szokta elhagyni a fát, ha bábozódáshoz keres helyet.

2013. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!