Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van az, hogy ha valahol...

Selender kérdése:

Miért van az, hogy ha valahol épp megcsikarom magam, akkor máshol elkezdek viszketni?

Figyelt kérdés
Pl. ha a körmeim végighúzom a mellkasomon, akkor a bal alkarom elkezd viszketni egy bizonyos részen...

2013. júl. 20. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Keleti vagy? :D ott használják ezt a csikar szót :D
2013. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én keleti vagyok de nálunk a hasunk szokott csak csikarni (hascsikarás, azaz hasmenés, de ezt is ritkán használják és általában az öregek)


Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy megcsiklandozza magát .

2013. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak furcsa szavak Nyugaton :D amúgy kérdésedre nem tudom a választ menj el orvoshoz :D
2013. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

borsodi vagyok...végül is az keleten van...


bocs, de jobb szót nem találtam hirtelen arra a folyamatra, mikor a körmöm végighúzom a bőrömön...de akkor legyen karcolás, ezen ne akadjatok fenn


és örülök, hogy eddig mki a kérdésre válaszolt :D

2013. júl. 21. 00:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a tenyeremen van egy pont, amit ha erősen megszúr valami, akkor a nyelvemben érzem.

Elég fura, olyasmi lehet, mint amikor két vezeték egymáshoz ér, csak itt az idegpályák kerülnek valahogy kapcsolatba.

2013. júl. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Második vagoyk..


Nekem meg ha a fülem tövénél csiklandozzák meg akkor a combom felé is csiklandik :D


17/F

2013. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mókás dolgok ezek...:D érdekel mi a pontos élettani háttere a dolognak...csak még senki nem mondta meg eddig...:D
2013. júl. 21. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg valami féle erogén zónák? :D Na jó ez hülyeség :D
2013. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen...ez az :D
2013. júl. 22. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!