Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Matematikában mit jelentenek...

Matematikában mit jelentenek ezek a jelek?

Figyelt kérdés

A b és az a közt lévő jel érdekelne. :) illetve ennek fordított verziója. :) Az érdekel,hogy ha egy képletben ez szerepel,akkor az mit takar. :)

[link]


2013. júl. 25. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan kérdezed???

Kisebb egyenlő, nagyobb egyenlő...

Ezt általános iskola alsóban tanítják már szerintem...

2013. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
google ban ird azt hogy speciális relativitás elmélet kiterjesztése.... a találatok közt a másodikba belépve a 1.1.2 képlet végén érdekelne a jelentése.......
2013. júl. 25. 16:15
 3/9 imco ***** válasza:

Ott is azt jelenti!!! Nagyobb vagy egyenlő!


A képlet azt mondja, hogy m=..... >= m0

Vagyis "m0" (nyugalmi tömeg) mindig kisebb vagy egyenlő a "v" sebességel mozgó test "m" tomegénél.

2013. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszarok. :D
2013. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jól van na. :) én is így emlékeztem,csak már nem voltam biztos benne..... hétköznapi életben nem szoktam ezeket használni... lehet röhögni!!! :)) nem haragszom érte. :))
2013. júl. 26. 11:01
 6/9 imco ***** válasza:
Akkor mostmár érted mit jelent a képlet?
2013. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván ezen múlott... :D
2013. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 imco ***** válasza:
:D
2013. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értettem,csak azt nem tudtam minek ez oda. :) de értem a képletet. számoltam már az idő dilatációt a lorentz faktor képlettel,ez ugyan az,csak néha a legapróbb baromságokon akad meg az ember. :) higgyétek el,számítottam arra,hogy neetséges leszek,de biztosan akartam lenni. :)
2013. júl. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!