Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Most akkor a desztillált víz...

Most akkor a desztillált víz mérgező vagy egészséges?

Figyelt kérdés
(Mert sok olyan oldal van amin azt írják ,hogy egyedül csak a desztillált víz képes eltávolítani a méreganyagokat a szervezetből.)
2013. júl. 27. 13:59
1 2
 11/14 Ozmium42 ***** válasza:
Állítólag (bizonyos "szakosodott" honlapok szerint) az amigdalin gyorsan gyógyítja a rákot, mégsem igaz belőle egy szó sem. Szerinted mégis mit jelent az, hogy "szerves kötésű ásványi anyag"? Szerinted akik ezt leírták, azoknak van fogalma róla? A képlet egyszerű: a desztillált vizet drágábban el lehet adni az előállítás költségessége miatt, és amit olvastál róla, az a marketing hablaty.
2013. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

De végül is van egyáltalán olyan, orvosok által dokumentált eset amikor ásványvíz(kb. 1000mg-oldott anyagot tartalmazó vizek) évekig tartó nagy mennyiségben való fogyasztása valamilyen betegséget pl. vesekövet okozott volna.


Mert a termékbemutató ahol voltam az un. fordított ozmózis nyomású víztisztítókat reklámozták ott úgy állították be a az ásványianyagot tartalmazó vizeket ,hogy majdnem azt lehetett hinni ,hogy halálos mérgek.


Én sosem voltam egészségmániás meg nem is érdekeltek az ilyen dolgok de ott azt mondták ,hogy vizsgálatok bizonyítják ,hogy a vízben oldott anyagok lerakódnak a szervezetben így elsalakosítják és emiatt különböző betegségeket lehet kapni.

2013. júl. 30. 15:05
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy ezt mondják, ez a dolguk. Ez az "iparág" most már sok évtizedes tapasztalattal rendelkezik ezen a téren. Az előadóknak is hosszú éveken keresztül kell ezt tanulniuk, gyakorolniuk, mire elsajátítják azt a szintű tudást, hogy az emberekkel mit és hogyan lehet a lehető legrövidebb idő alatt a lehető legjobb hatásfokkal elhitetni. Külön zártkörű tanfolyamokat szerveznek a leendő előadóknak, hogy mikor mit kell mondaniuk, milyen arcrezdülésed, kézmozdulatod, reakciód mit jelent, és arra hogyan mikor és mit kell válaszolniuk, reagálniuk, hogy a kételynek a gyanúja se merüljön fel benned az őáltala állított dolgok igazságtartalmát illetően. Ha pedig valamilyen fogós, ravasz kérdést szegezel neki, akkor azonnal tud úgy terelni, olyan magyarázatot adni, hogy még Te érzed magad tudatlannak, amiért az adott kérdést fel merted tenni.
2013. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Mert a termékbemutató ahol voltam az un. fordított ozmózis nyomású víztisztítókat reklámozták ott úgy állították be a az ásványianyagot tartalmazó vizeket ,hogy majdnem azt lehetett hinni ,hogy halálos mérgek. "

Igen, ők úgy állították be. De olvastál vagy hallottál már máshonnan is pl a fordított ozmózisról, vagy kizárólag egy olyan ember szavaira hagyatkozol, akinek az a célja, hogy téged bármi áron meggyőzzön arról, hogy a saját termékét vedd?

Ha már szóba került a fordított ozmózis, úgy tudom, jelenleg ez a lehető legjobb hatásfokkal működő víztisztító berendezés, éppen ebből kifolyólag szinte minden egyes netes honlapon, vagy a témával foglalkozó könyvben, szaklapon kiemelik, hogy az így tisztított vizet fogyasztás előtt vissza kell sózni!

2013. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!