Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Jódkristály vásárlása legális?

Jódkristály vásárlása legális?

Figyelt kérdés

Nem ugyanaz vagyok, aki a közelmúltban két jódkristállyal kapcsolatos kérdést tett fel, és először az egyiknél a válaszok között kérdeztem, de választ sajna nem kaptam. Szóval:


"Egy ismerősöm rendeltetne velem jódkristályt (netről), én viszont a kémiához egyáltalán nem értek, csak szívességet tennék neki a rendelés lebonyolításával.

Kérdés, hogy illegális -e bármilyen szempontból, vagy okoz -e bármi egyéb gondot a jódkristály megrendelése? Nem tudom mire kell az illetőnek, de nem is érdekel, a lényeg, hogy problémás -e, vagy nem kell aggódnom?"


Igen, tudom, úgysem hiszi el senki, hogy egy ismerősről van szó, és nem saját magamról, de mindegy...csak a válasz érdekel :)



2013. szept. 4. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Az emberekben van 15 mg jód, ha a jód illegális, nem kell ezt is beszolgáltatni?


[link]

2013. szept. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!