Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ezek lennének azok a bizonyos...

Ezek lennének azok a bizonyos alumínium csíkok?

Figyelt kérdés

ezeket tegnap fotóztam, és nagyon sokáig nem tűntek el az égboltról.


[link]

[link]

[link]

[link]


2013. okt. 21. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenáron hinni akarsz a chemtrail néven ismert összeesküvés-elméletben, akkor ezek alumínium/protánium/ideggáz-felhők. Ha nem, akkor csak "mezei" kondenzcsíkok.
2013. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Wadmalac ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..


Csak mert lerágott csont, de a mániákus összeesküvés-hívőket úgysem lehet meggyőzni.

2013. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megítélésed szerint mennyi idő alatt kellett volna eltűnniük, ami szerinted még normális, "nem gyanús" idő lett volna? Miért pont ennyi?
2013. okt. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket kondenzcsíkoknak hívják, te nagyon okos!

Az, hogy mikor tűnnek el az égről, elsősorban a magaslégköri páratartalommal van összefüggésben. Ha nagy a magaslégköri páratartalom, akkor órákig is megmaradhatnak. Ha alacsony, akkor meg másodpercek múltán eltűnnek.


Nem tűnt még fel, hogy járattól és légitársaságtól függetlenül az azonos időben keletkezett kondenzcsíkok nagyjából ugyanaddig maradnak meg? Vagy szerinted majd titokban egyeztet a WizzAir, az EgyptAir, meg a British Airways, hogy akkor 2013. 10. 20-án délután 2-től este 10-ig minden járaton csak alumíniumos üzemanyagot használnak?

Röhej.

2013. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
A kondenzcsík pontosan ugyanolyan H2O-ból, azaz vízpárából áll, mint azok az aranyos kis bárányfelhők. És pontosan ugyanannyira ártalmas is.
2013. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a szivárvány-összeesküvéstől jobban tartanék:

http://www.youtube.com/watch?v=rjZY0KufWao


Ez Magyarországon is reprodukálható egyébként... valamit raknak a vizünkbe amitől néha szivárvány lesz belőle. A gyerekkoromba még, 10-15 évvel ezelőtt ilyen nem volt, legalábbis én nem emlékszem rá.

2013. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6: LOL, a nagy Szivárvány-összeesküvés!
2013. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Wadmalac ***** válasza:
100%

Függetlenül a halvaszületett témától, párszor már megcsodlátam olyan jelenséget, amikor a kondenzcsíkok annyira jókor, jó helyen jöttek létre, hogy felhőmag lett belőlük, aztán végeredményként gyönyörű, párhuzamos, teljes eget átérő, egymást keresztező felhőhurkák lettek belőle.

Nos, egy chemtrail-hívő az ilyen látványtól tutira gázmaszkban magára zárja a pincét. Nekem nagyon tetszett.

2013. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#6: Nem is adtál rossz ötletet. Gyűjtsünk pénzt a víz szivárvány-mentesítésére!

Isaurát már kiszabadítottuk... :D

2013. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Wadmalac ***** válasza:
100%
Én inkább szivárványosítok. Egy csepp olaj vagy csavarlazító és ott a szivárvány. Persze nem érzek késztetést, hogy utána meg is igyam.
2013. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!