Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit jelent, mi ez?

Mit jelent, mi ez?

Figyelt kérdés

Hallottam valami ilyesmit, hogy Napnap, és, hogy Napcsillag rákerestem de nem találtam semmit!Fizikával kapcsolatos!

Lehet, hogy hatalmas hülyeséget írtam, de ez rémlik!



2013. okt. 23. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A Nap egy csillag.
2013. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Geronimo Stilton válasza:

Nem tudom mire akarsz kilyukadni de olyan hogy napnap nem létezik. A Nap Peddig egy csillag ahogy az Elöző válaszoló is írta.

Pontosabban egy izó gázgömb ami héliumot alakit át hidrogéné és ebből a nukleáris fúzióból nyeri az energiáját(Fény,Hő) leegyszerûsítve ennyi. :)

2013. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezeket én is mind tudtam, akkor valamit a tanárom nagyon rosszul mondhatott mert én is csak néztem rá, na de mindegy köszönöm azért!
2013. nov. 1. 00:25
 4/4 anonim ***** válasza:
előző válaszolót javítanám ki! hidrogénből csinál héliumot aztán abból is valami mást és így tovább a végén már szilíciumot éget aztán felrobban.
2013. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!