Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Igaz a hír miszerint 2013-ban,...

Igaz a hír miszerint 2013-ban, iszonyat hótömeg érkezik Karácsonykor Magyarországra?

Figyelt kérdés

Az amerikai időjárás kutatók szerint, Európában december 24.

éjszaka körülbelül 120cm csapadék hullhat hó formájában.

Mivel a hőmérséklet mínusz 2 fok körül várható lesz ezért nagy

fennakadásokra és egyéb útzárakra kel majd számtani a nagy-mennyiségű

hótömegek miatt. Sok épült is károsodhat ekkora hótömeg alatt.

Aki csak tehet kérem a állatait is vigye be a házba mert a nagy-mennyiségű hó

alatt megfagyhatnak!

Ha van egy kis lelki ismereted megosztod ezt most facebook-on, hogy másokhoz is eljusson az információ.

Remélem sokaknak segíthettem a felkészülésben.



2013. dec. 3. 14:44
1 2
 1/11 Zeu válasza:
89%

Jaj de jó hogy szólsz, ideje hozzáfogni építeni egy bunkert! Csak abban élhetjük túl! Mondjuk én azt tervezem, majd amint esni kezd, csinálok egy iglut, és az a hóval együtt fog nőni, így nem lesz nagy bajom. Inni olvasztott havat, enni iglupatkányokat fogok, meg a szomszéd Rozi nénit ha esetleg arra tévedne.


De komolyan, így is elég troll van a gyakori kérdéseken, miért táplálod a lelküket ilyen marhaságokkal? XD

2013. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Természetesen igaz. De ezt csak azért tudják ilyen pontosan megmondani előre, mert Ők fogják befolyásolni a karácsonyi időjárást a HAARP segítségével, hogy ellehetetlenítsék az országot. Úgyhogy jobb, ha mindenre felkészülsz!
2013. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Veled ellentétben nekem van lelkiismeretem, ezért nem terjesztek alaptalan rémhíreket. Pedig hallottam egy olyat, hogy az ilyen riogatókat nyilvánosan felpofoztatják egy bakterral, inkább ezt oszd meg.....:)
2013. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Segítünk!

Ha elfogyott a szaloncukra üljön át a szomszédék szobájába.

Belügyminisztérium

2013. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nem az a kérdés, hogy igaz-e a hír, hanem hogy a kamaszgyerek, aki kitalálta a hírt miért nem tud rendesen magyarul.
2013. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

@2/5 (2013.12.03. 14:56):

Valahogy még oda kellene keverni a chemtrail repülőket, az UFO-kat és a Nibirut szerintem. Így nem eléggé szövevényes. :-)

2013. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6

Már csak a zsidó szabadkőműveseket hiányolom....:)

2013. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Nem úgy tűnik :D
2013. dec. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most mit kezdjek ezzel a féltucat hólapáttal???
2013. dec. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

@kérdező


Nem tudod véletlenül, hogy pontosan mikor kezd el havazni? Álmos vagyok, jó lenne tudni, meddig kell fennmaradni, hogy lássam a hatalmas hóesést.


(Amúgy köszi, hogy figyelmeztettél, így volt időm beterelni az összes környékbeli állatot a házba. Mondjuk az őzeknek meg a rókának nem őszinte a mosolya, de nem akartam őket kint hagyni a hóviharban...)

2013. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!