Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tényleg lelehet állítattni a...

Tényleg lelehet állítattni a szivünket, ha akarjuk?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról, hogy volt aki annyira megtudta magát nyugtani, hogy szépen lassan lelessult a szivverése, és leállt teljesen. És meghalt. Lehetséges ez? Valaki anyira meditál, megnyugszik, hogy ugy lelassul a szivverése, hogy leáll?
2009. nov. 22. 19:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
szentem ez hüyleség
2009. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
szerintem nem igaz
2009. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
a szerveidet az agyad irányítja. Ha az agy azt mondja, hogy szív állj, akkor leáll. Ilyen utasításokhoz nem jutsz hozzá simán, kérdés, hogy meg e lehet tanulni, lehetségesnek szerintem lehetséges, de elég nehéz lenne megtanulni ez tuti.
2009. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
nem. vannak olyan izmaid,amiket nem tudsz befolyásolni. pl nem tudsz gyorsabban emészteni sem,bármennyire is szeretnél (nem tudod irányítani a bélmozgásokat). a szíved egy picit kivétel,mert tényleg le tudod magadat nyugtatni (ha ügyes vagy:)), de meghalni nem fogsz.
2009. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
meg lehet állítani, öngyilkosságnak hívják többnyire az ilyet
2009. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

de a kérdező úgy kérdezte hogy a tudatunkkal nem külső behatással

sokszor örülnék ha le tudnám akaratosan állítani a szivem

2009. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
A szívverést csak részben befolyásolja az agy működése, mivel saját ingerület keltő szerve van, ez a szinusz csomó. Sok gyakorlással a pulzus szabályozható bizonyos tartományban, de megállni nem fog a fentiek miatt.
2009. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
40%

Én is le tudom lassítani, és még sokan, és a vegetatív idegrendszer egyre nagyobb részét sikerül uralni sok-sok gyakorlással.

Emiatt el tudom képzelni, hogy igaz lehet az a hír, hogy egyes mesterek le is tudják állítani.

2009. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Éreztetek már olyat, hogy mikor lefeküdtetek, és kezdtetek elaludni, akkor hirtelen összerándult a testetek, és felijedtetek? Ehhez gyakran olyan képzet párosul, mintha, leesnél éppen egy házról, vagy elütne valami.


Na ez pont a védekezés ez ellen. Vagyis. hogy túlságosan lelassult a szívverésetek, és a testetek jobb híján így ébreszt fel, és állítja helyre a dolgokat.

2009. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

20.26!


Ez tényleg emiatt van? Sokszor volt olyan, hogy félálomban felugrottam, mert azthittem, hogy leestem az ágyról, vagy hogy meglöktek.. ez kicsit félelmetes számomra.

2009. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!