Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha a visszatartott ondónak...

Ha a visszatartott ondónak semmilyen egészségkárosító hatása nincs, akkor miért lesznek rosszul néhányan?

Figyelt kérdés
Több olyanról is hallottam ismerőseimtől, hogy "felhúzta" őket a lány, de végül nem lett semmi, és volt olyan is, aki kórházba került. Miért? Azt mondják, hogy a visszatartott ejakulátumnak nincs egészségkárosító hatása.

2013. dec. 6. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Hülyítenek, vagy ők is beszoptak valami baromságot, esetleg a blueballing-ra gondolnak, ami szintén kamu.
2013. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én csak olyanról hallottam, hogy a barlangos testben maradhat vissza nagyobb mennyiségű vér az orgazmus hiányában és ez okozhat gondot.
2013. dec. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem ért hozzá, minek ír???


A prosztatanedv az, ami ilyenkor felgyülelmlik, és gondot okoz, ha nem ürül ki. Tényleg gondot okozhat.


A barlangos testekben levő vér akkor okozhat gondot, ha nagyon hosszú ideig (legalább egy óra) ott van, és visszatartja a véráramlást. Ez azért nagyon ritka.

2013. dec. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg egyszerűen a magas vérnyomás a baja - felizgult, berágott - rengeteg adrenalin felszabadul, és aki nem képes rendesen kontrollálni magát, bizony kórházba kerülhet.


De ugyanúgy kórházba kerülhet a túlzott stressztől, vagy a túl sok dühöngéstől.


Attól semmi baja nem lesz, hogy nem élvez el...

2013. dec. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még egyszer:

AKI NEM ÉRT HOZZÁ, AZ INKÁBB NE ÍRJON!!!


A prosztatában az előjáték során felgyűlik az a nedv, ami az ondó alapját adná. Normális esetben, az élet során ez nincsen ott, hanem akkor termelődik.


Ha ez nem ürül ki, akkor bizony nagyon kellemetlen érzést okozhat egy jó ideig, amíg a szervezet képes valahogy megszabadulni tőle.

2013. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

09:29,


Igazad van, ha nem értesz hozzá, ne írjál :D


Az ondó és a spermiumok folyamatosan termelődnek. Nem szexuális izgalom hatására BUMM, megtelik anyaggal :)

2013. dec. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A spermiumok folyamatosan termelődnek.

Ez az ondónak csak egy nagyon kis része, és csak kilövelléskor kerül bele.


Mondjuk a többi sem pont akkor "termelődik" - hanem csak megtelik vele a prosztata.

És normális esetben ki is ürül a kilövellés során.

2013. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Ha nem ürül ki, és ún. kék here (blue balls) szindrómát, fájdalmat okoz, akkor nincs más, mint a jól bevált módszer: maszturbáció.

Velem is volt már ilyen, kétszer kivertem, aztán megszűnt minden bajom.

2013. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!