Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A Démonok között c. film...

A Démonok között c. film tényleg valós eseményeken alapul?

Figyelt kérdés

Múltkor néztem meg a Démonok között című filmet, amiben azt írták, hogy igaz történet alapján készült. Utána olvastam egy két helyen, és pl itt azt írják hogy tényleg igaz dolgokról szól a film: [link]


Mit gondoltok, létezik természetfeletti? Én még nem tapasztaltam soha így nem nagyon hiszek benne, de ki tudja.



2013. dec. 13. 21:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
léteznek ! ahogy jo ugy rossz is
2013. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én félek a szellemektől, főleg a démonoktól. Maga a film ha jól értettem különbséget tesz a démonok és a szellemek között, de hogy pontosabban mi a különbség azt nem teljesen értem.
2013. dec. 13. 23:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért ebből olyan nagy következtetéseket nem kell levonni szerintem. Jó marketingfogás, már a Blair Witch Project készítői is ezt használták.
2013. dec. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

A démonok azok légiókat alkotnak és képesek megszállni embereket/állatokat és próbálják úgy "kínozni"őket, hogy öngyilkosok legyenek és így a pokolba jussanak. Végülis bukott angyalok akik a mennyből letaszítottak lettek.

A szellemekre pedig én úgy tekintek,hogy halott emerek lelkei akik nem feltétlenül gonoszak. Szerintem.

2014. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Tényleg igaz történetek alapján.

Én már tapasztaltam(láttam)szellemeket,de nem bántottak szóval nem csak gonoszak vannak.

2014. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szia!

Elvileg valós eseményeken alapul,de annak a házaspárnak,akik kiűzték a házukból a Démont,több történetük is van.

Ha beírod googleba,hogy igaz démonos történetek,akkor kiad egy csomó sztorit a démonokról:)

Szerintem létezik természetfeletti,mert velem már történtek ilyen dolgok.

2014. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 balla bernadett válasza:

valós események alapján van tényleg:)..

És a ház alatt ahol ez a házaspár lakott a mai napig van egy múzeum ami mára már turista látványosság!És az Anabelle baba is kivan ott állítva mint a világ leggonoszabb tárgya:)

2014. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Yris válasza:
Nem hiszem. A démonokban sem hiszek, szellemek vannak azt elismerem de nem köpdösnek vért az emberek szájába és nem retkes a lábuk (jobb esetben).
2014. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 megmondjaatutit válasza:
Szerintem nem léteznek démonok.Az eleje csak beijesztésként van.
2015. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát megmondtad.
2015. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!