Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Biológiábol 2,6 ra állok....

Biológiábol 2,6 ra állok. Hogyan lehetnék 3 mas?

Figyelt kérdés
Nagyon szigorú és nagyon erőszakos és minden kis részletet kér 8 dikas vagyok és nem tudom mit csináljak
2014. jan. 7. 12:31
 1/8 anonim válasza:
tanulj
2014. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tanulj
2014. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg egy leckét és jelentkezz felelni. Figyelj rá, hogy ilyenkor van olyan tanár aki visszakérdez korábbi fejezeteke is.
2014. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egyetlen lehetőség, hogy sokat tanulsz.

(Esetleg egy "egérút": kérdezd meg magát a tanárt, hogy hogyan érhetnél el jobb jegyeket. Ő aztán tudni fogja... :D)


Amúgy nyelvtanból milyen osztályzataid voltak eddig év végén? Úgy látom, az is elég problémás terület...

2014. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyelvtan 4 es órán írtam
2014. jan. 7. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is: Ne írj órán, hanem figyelj oda, azért vagy ott.

Másodszor: Ez nem magyarázat. Leírom az egészet helyesen, hasonlítsd össze a sajátoddal.

"Biológiából 2,6-ra állok. Hogyan lehetnék 3-as?

Nagyon szigorú és nagyon erőszakos, és minden kis részletet kér. 8.-os vagyok, és nem tudom, mit csináljak."

Nagyon laza suliba járhatsz, ha ilyen magas hibaszám mellett 4-es vagy nyelvtanból...

Mindezt nem rosszindulatból írtam, úgyhogy nem kell megsértődni. Gyakorolj inkább sokat. :)

2014. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
diszlexiás vagyok
2014. jan. 11. 11:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg tényleg sokat kell gyakorolnod, méghozzá speciális gyakorlatokkal. Jársz fejlesztésre? Ha igen, akkor otthon is csinálj hasonló feladatokat; ha nem, akkor kezdd el, szólj az osztályfőnöködnek. (Elvileg kellene járnod, ha van róla papírod, hogy diszes vagy.)
2014. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!