Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy lehet a quantum-korreláci...

Hogy lehet a quantum-korrelációval fűzni egy csajt?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogyan lehetne csajozós dumává átalakítani a quantum-korrelációt, amikor 2 távoli anyag, a tulajdonságaikat egyesítve, kölcsönhatásba lép egymással. Igaz ezt Einstein cáfolta, de más fizikusok így vélték.

Valami olyasmit akarok kihozni ebből, hogy a quantum-korreláció olyan, mint mi. És mikor megkérdezi hogy miért, hogyan folytassam?

Az okos pasikat szereti, és valahogy okosnak kell látszanom előtte. És nem tudom átbszni se, tudományos témákban. Fizikatanárnő ergo nyesi a témát. De más tudományos csajozós duma is jól jönne, ha tudtok ilyet.

A hülye vagy nagyképű válaszok nem érdekelnek. Aki hülye hozzá, az ne válaszoljon.



#tudomány #csaj #duma #fűzés #quantum-korreláció
2014. jan. 9. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azzal kezdeném, hogy e=m*c
2014. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a relativitás elmélet. Ennek mi köze hozzá?
2014. jan. 9. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ilyen módon próbáld. Tegyük fel, hogy van mit válaszolnod, erre ő hoz egy másik példát, amiről lövésed sincs, és akkor nem lesz valami jó pont nála. Azt mondtad, szereti az okos pasikat, akkor próbálj olyannal felvágni, amiről lehet véleménye,de nem "professzor" belőle.
2014. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszod, de a quantum-összefonódás csajozós dumává alakítása a téma MÉG MINDIG!
2014. jan. 9. 14:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem látom, hogy értelmes válaszok jönnének. Mi van egyetemisták? Megállt a tudományotok? Minek jártok egyetemre? Krétát lopni? Ezért tolja az állam a pénzt a felsőoktatásba!
2014. jan. 9. 14:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fizika-tanárnő azonnal rájön, hogy "loptad" a kvantum-korrelációval kapcsolatos dumát, ha nem vagy profi fizikus. Egy fizika-tanárnőt úgy tudsz levenni a lábáról a kvantum-korrelációs dumával (ha már mindenképpen ezzel akarod), ha jobban érted nála ezt a jelenséget. Ehhez viszont baromi sokat kell tanulnod, hogy összességében átlásd az egész témát. Viszont ha ez megvan, akkor a lábaid előtt fog heverni - főleg, ha még viccesen is tudod elmondani neki a dolgokat :)
2014. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ha ez a kérdés még aktuális, akkor írnék egyet. Jelezz ha igen
2016. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Olyanok vagyunk mint két részecske.

Mindegy hogy milyen távolságra vagyunk egymástól megmagyarázhatatlan szoros kötelék fűz minket össze. Külön külön is élünk de egyyüt igazából kiegészítjük egymást.

Pont úgy mint a kvantum-korrelácóban a részecskék.

De hogy ne szaporítsam a szót szeretném az én részecskéim egy részét a te részecskéidbe tenni minél előbb!

2019. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

8as jó, de ha komolyabb a próbálkozás mint egy éjszaka akkor az utolsó mondatot hagyd ki!


28 éves nőként mondom ezt.

Szóval nem számít milyen távol kerülünk egymástól, megmagyarázhatatlan kapocs van köztünk. Ez a lényeg ;)

2020. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!