Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Földrajzban kérnék segítséget....

Földrajzban kérnék segítséget. Melyek a Dunántúl-középhegység és az Északi-középhegység hegységei, tagjai, és mely az a maradék 4 hegység, amely egyikhez sem tartozik?

Figyelt kérdés
Előre is nagyon köszönöm a segítséget :)

2014. márc. 1. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Megáll az eszem!

Kinyitod a térképet, és leolvasod!

2014. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Szivesen.
2014. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Kinyitod azt a kib*szott atlasz és megnézed!

2. Ha ez a bonyolult dolog mégsem megy, akkor a legjobb barátod segítségét kéred, akit Googlénak hívnak.

3. Ha ezután sem sikerül, akkor nagyon sajnálni foglak, mert akkor rendkívül hülye vagy. Bocsánat, de erre csak ilyen hangnemben tudtam válaszolni, mert ráadásul Magyarország földrajzáról beszélünk, és a hegységekkel csak tisztában kéne lenni fejből is.

2014. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.) örülök, hogy ilyen kedvesek az emberek manapság

2.) Ha nem tudsz segíteni ne pazarold rám a drága idődet!

3.) A kommentek alapján más az aki hülyének tűnik

4.) Fogalmad sincs mennyi idős vagyok, milyen iskolába járok és ha hiszed hanem (igazából nem érdekel)még nem tanultuk.

5.) értelmes emberektől szerettem volna segítséget kérni, de úgy látszik itt ilyeneket nem találtam, lehet, hogy tényleg rossz helyen keresgélek. Eléggé siralmas, hogy manapság már tényleg nem segítenek az emberek egymásnak (ott a google, ha nem azt használod hülye vagy!-ennyivel lerendezik, de azért sértegetni azt lehet. Kíváncsi vagyok, hogy ha valaki személyesen ilyen kedvesen feltett volna neked egy kérdést akkor is így válaszolnál-e. Kétlem. Akkor eljátszanád a kedves kis segítőkész embert.... Undorodom ezektől...

6.) Köszönöm az értelmes tanácsokat, már kinyitottam azt a "kib*szott" térképet, de nekem nem kell minden kis vacak hegység csak a fő részei és ezt az alapján nem tudtam megkülönböztetni (igen, ezért valószínűleg egy idióta vagyok).

7.) Ha valaki segítene (nem az eddigi válaszolók közül, azért nem várok lehetetlent), akkor azt nagyon szépen megköszönném, ahogyan azt már előbb is említettem.

2014. márc. 1. 23:28
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Mindkettőbe gyönyörűen le van írva. Fél percembe telt.

2014. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is néztem már a Wikipédiát és ott sem egyértelmű, hogy melyek a fő hegységek. Ha te tényleg tudod (mert hát ugye nagyon gáz lenne, ha nem) akkor megköszönném ha leírnád, szerintem az sem lenne sokkal több fél percnél.

De azért köszönöm a linket.

2014. márc. 2. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!