Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit gondoltok, meteorológus,...

Mit gondoltok, meteorológus, csillagász, geofizikus, térképész, geológus szaktársaimmal lenne értelme indítani egy igényes, ismeretterjesztő blogot?

Figyelt kérdés

Valami olyasmire gondoltunk, ami átlépi a discovery channel határait, de még mindig könnyen emészthető az igazán érdeklődő laikusok számára. Nyilván kapcsolódna aktuális tanulmányainkhoz is, nekünk segítene feldolgozni, és persze kedvet adna mindenkinek, hogy 1-1 témakörben mélyebben leássunk.


Érdekelné ez a nagyérdeműt népszerűsítés után, vagy a kutya sem olvasná?


2014. márc. 14. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor eggyel több lenne abból, amivel már tele van a net.
2014. márc. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudsz mutatni ilyeneket?:) köszi!
2014. márc. 14. 07:20
 3/9 anonim válasza:
100%
Huu én biztosan követném :D én valamelyik szeretnék lenni ezek közül
2014. márc. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wadmalac ***** válasza:
100%
Minél több lap van ami nem 70-es IQ-nak készül, annál jobb. Rajta!
2014. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dellfil ***** válasza:
100%

Nagyon jó lenne! Indítsátok el! Nagyon várom. :)


dellfil

2014. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Régebben gondolkodtam én is ilyenekben csak egy embernek sok munka lett volna, így viszont nem hangzik hülyeségnek. Szeretem az ilyen dolgokat, mert úgymond szórakozva is szakdologgal foglalkozik az ember. Szívesen vennék részt ebben. Esetleg be lehetne szállni hozzátok?
2014. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató válaszokat! :)


Utolsó kommentelő: persze, ha ez összejön, akkor mindenképpen, minél többen vagyunk, annál jobb, de még csak tervezgetünk, amint lesz valami konkrétabb, felkereslek! Te mivel foglalkozol?

2014. márc. 14. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendben, fizikával és csillagászattal.
2014. márc. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Érdekelné ez a nagyérdeműt népszerűsítés után, vagy a kutya sem olvasná?"


Ezt csak akkor fogjátok tudni, amikor már csináljátok egy ideje. Ha jól csináljátok, akkor vonzó lesz és érdekelni fogja az embereket. Ha nem, akkor nem :)


Bár amilyen kérdéseket és már futó blogokat, weblapokat szoktam itt látni gyíkon, ahhoz képest értelmesebbnek tűntök így elsőre, szóval hajrá! :)

2014. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!