Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan zajlik egy emelt...

Hogyan zajlik egy emelt biológia/kémia érettségi?

Figyelt kérdés

Akiknek van már személyes tapasztalata, megosztanátok velem? Mire kell számítani? Milyen részei vannak a szóbelinek? Nektek hogy sikerült, mennyit tanultatok előtte?

Előre is köszönöm :)


2014. márc. 23. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

én is most fogok mind a kettőből emeltezni... annyit kell tudni hogy szóbelin témakörök vannak, és általában szeretnék ge*zni az emberrel... ne félj, mert ha látják hogy félsz, vagy dadogsz vagy akármi, van hogy meg sem adnak olyanra pontot amit tudsz .. szóval légy bátor, tudd az anyagot és hajrá!

18/f

2014. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát..most nem nyugtattál meg :D pláne mert én nagyon izgulós vagyok..és nagyon fontos lenne h min. 80% körülire sikerüljenek..:P
2014. márc. 23. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi. Én kémiából emelteztem, minden kis pont számított, hogy felvegyenek. Kedvesek voltak, türelmesek. Gyakorold a számítási feladatokat, a kísérleteket értelmezd, meg olvasd a könyvet jó alaposan. Nem lesz baj.
2014. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!