Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha félre tesszük a Bibliát,...

Ha félre tesszük a Bibliát, akkor szerintetek hogyan fog el/kipusztulni a Föld?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Például a Nap vörös óriássá válik:

[link]

2014. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 fGhw39-84th ***** válasza:
75%
Teljesen mindegy, hogy hova teszed a bibliát (könyvespolcra, ágy alá, kályhába), mit sem változtat azon, hogy mi lesz a Föld sorsa.
2014. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nézz körül itt:

[link]

Ami itt nincs leírva, az nincs is.

2014. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ma is világvége nap van?Kipusztulni szerintem vírus miatt lesz!Mert erőfitogtatásból tárolják ezeket,hogy jó lesz ez még valamire!Azt hiszem valamelyik Svéd őrült fejlesztett ki valami ezerszer károsabbat az antrax vírusnál,de még menőzik is vele!Nem kiírtják az ilyet,hanem "biztonságos" helyen tárolják!Az atombomba már nem divat:)!
2014. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#2-s, tudományos téren értettem. Az atombomba helyett már a kobaltbomba is ott van, aminek a sugárzása az egész Földre kihatna, és kipusztítaná.
2014. ápr. 10. 20:40
 6/10 anonim válasza:

... vagy ne tegyük félre a Bibliát, és kiderül! :)

volt már jégkorszak, vízözön, most az ózonlyuk a divat... Hát igen, a Biblia szerint nagy szárazság lesz az utolsó időkben.

2014. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hardcoreman ***** válasza:

Forgatókönyv 1: Az ember elpusztítja

Forgatókönyv 2: Idegen civilizáció pusztítja el

Forgatókönyv 3: Természetes, milliárd évek utáni pusztulás

Forgatókönyv 4: Becsapódó űrbéli objektum

Forgatókönyv 5: Távoli neutroncsillag gammasugárzása által

2014. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 spectator ***** válasza:
Hogy egy kis humor is legyen: Egy neves fizikus v. biológus mondta, hogy a világ-vége nem egy nagy bumm lesz, hanem egy keserves nyöszörgés. Bármit vizsgálunk a természetben (fa növekedése, hangyaboly stb.) mindennek van (aszimptotikus) határa. Az ember rögeszméje a vég nélküli NÖVEKEDÉS. Evvel tönkretesszük az emberiséget. A melegedés és a vízhiány lesz a felelős. Attól még lehet, hogy a föld megmarad...
2014. ápr. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Basszus most tettem félre a Bibliát, hogy elférjen az asztalon a laptopom! Mind megfogunk halni és ez az én lelkemen szárad!

...

Kezdjük ott, hogy miért befolyásolná az emberiség fennmaradását az, hogy mit csinálunk a Bibliával? A terroristáknak tök mindegy, a háborúzú országoknak tök mindegy, és szerintem az ózonlyukat meg az olvadó gleccsereket sem érdekli.

2015. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Na most egy olyan válasz, amit a tudomány jelenlegi álláspontja fényében fogalmaztam meg (de szép mondat :DDD):


A nap nagyjából 4-4,5 milliárd éven belül Vörösóriás-sá fog alakulni, és elpusztítja a földet.


Viszont az emberiség már jóval hamarabb fogja kipusztítani magát.


Okai igen egyszerűek: önzés, kapzsiság, felelőtlenség.


Eredmények: Környezet szennyezés (vízkészlet szennyeződés), háborúk, betegség, stb.


De tessék megnézni a TerraNova című sorozatot, igen jól vázolja a mai állapotokat! :D

2015. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!