Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Nektek mi a tapasztalatatok a...

Nektek mi a tapasztalatatok a fizika emelt írásbeli érettségiről?

Figyelt kérdés

Hogy sikerült? Mennyit készültetek rá?

Én elég sokat készülök rá de sajnos nem érzem biztosnak a tudásom, 60 %-nak mindenképp meg kellene lennie... esetleg vannak tippeitek?



2014. máj. 17. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fizika írásbelik nem hétfőn lesznek? Vagy az emelt másik napon van?
2014. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De :)
2014. máj. 17. 22:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja jó. :D Most esik le, hogy érted. Hogy akik korábbi években érettségiztek, nekik mi a tapasztalatuk. :D Azt esetleg én is szívesen meghallgatom, én is most fogok fizikából érettségizni, igaz, középszinten.
2014. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:D akkor sok sikert! :D
2014. máj. 17. 22:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Kösz, neked is. Amúgy hova jelentkezel?
2014. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
BME építészmérnöki :) és te?:)
2014. máj. 17. 22:28
 7/12 anonim ***** válasza:
BME gépészmérnöki. :)
2014. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jol beválasztottunk..:D
2014. máj. 17. 22:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Asziszem. :D
2014. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 reptoid ***** válasza:

Én kb. 4 hónapot készültem rá, valahogy január közepén-végén kezdtem el. Ez idő alatt jártam magántanárhoz is hetente 1x, hogy adjon házikat meg legyen valami koncepció a tanulásban is.

Túl sokat kifejezetten nem készültem rá, mindig megtanulgattam 1-1 anyagrészt meg gyakoroltam hozzá feladatokat. Mondjuk az is igaz, hogy mindig is szerettem a fizikát, meg egy rövid ideig voltam fizika faktos is, de az nem kötött le, úgyhogy abbahagytam.


Hogy pontosan mennyi lett az írásbeli, már nem emlékszem, de szóbelivel együtt pont 90% lett. Tanácsolni csak annyit tudok, hogy mindig használd a józan paraszti észt, az mindig bejön. Abban az első, karikázós részben volt egy pár feladat, amiről túl sok fogalmam nem volt, de próbáltam lemodellezni őket ott az asztalon. Kicsit hülyének néztek a többiek meg a tanár is, hogy radírokat meg tollakat ütköztetek, kergetem őket egymással :D valamihez papírfecniket is használtam, de már nem emlékszem, hogy mire, mindenesetre bejött :D szóval légy kreatív, ha valami esetleg nem megy.

2014. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!