Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akiket érdekel a Meteorológia?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy akiknek ez a munkája, hanem akiket hobbi szinten érdekelnek a légköri jelenségek.

2014. jún. 22. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Éngem.:) Sajnos néha túlságosan is, egy-egy komolyabb konvektív helyzetben le sem bírok akadni a modellekrőr, műholdképekről, radarképekről stb... Persze a téli hidegbetöréses, blockingos, havas helyzetek is jöhetnek, de azokat inkább a Téli hónapokban szeretem, a 2013-as Március azért már kicsit dúrva volt. Az ide tél viszont eléggé vérszegény volt, az egy éppkézláb hidegbetörésével Január harmadik dekádjában, ami tartott kb. két hétig, oszt ki is fújt... Vastag pozítv anomáliával is zárult mind a három téli hónapunk, de még a március és április is.
2014. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Miike válasza:
Naná, hogy van. Vagyunk páran. :) Én pl. a viharokra vagyok specializálódva.
2015. márc. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!