Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ma voltam Gombaszni es talalta...

Ma voltam Gombaszni es talaltam egy erdekes gombat, nem tudom milyen fajta, ezert fordulok hozzatok, milyen lehet? Kep lent

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 28. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Gombászás után minden esetben gombaszakértővel kell a gombákat bevizsgáltatni!
2014. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
Ezt nem tudom milyen, de minden gomba ehető! Csak van néhány fajta, amelyik csak egyszer! A sors nagy igazságtalansága, hogy a legmérgezőbb gombák a legízletesebbek.
2014. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem Shrek füle véletlenül?
2014. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:

Pecsétviasz gombára emlékeztet, de épp elég eltérő hogy lehessen valami más hasonló is. Ha olyan az állaga amilyennek a képen látszik, akkor eleve alkalmatlan étkezési célra, ezek olyan kemények mint egy tapló.


[link]

2014. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, ebben igazad van, nagyon kemeny, csak en meg nem talalkoztam ezzel a fajtaval, amugy koszonom szepen a valaszotokat.
2014. jún. 29. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!