Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ti hisztek a H. A. A. R. P....

Ti hisztek a H. A. A. R. P. projektben és abban, hogy ennek tudhatjuk be a mostani időjárásunkat is?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 17:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
74%

Csak pár háttér infó:

"Michel Chossudovsky (born 1946) is a Canadian economist." (saját wiki oldala)

"a magát a téma szakértőjének nevező politikai aktivista, az alternatív gyógyászat doktora, Dr. Nick Begich..." (magyar HAARP wiki oldal)


Szóval egy közgazdász és egy alternatív gyógyász nevét sikerült, mint "hozzáértő" megemlíteni.

Nem tudom, én inkább hiszek a fizikusoknak akik tényleg értenek is hozzá...

2014. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
20%

Ha jól tudom, a "pillangó effektus" elvéhez hasonlóan működik.

Tehát ahol valamilyen folyamat kialakulóban van, arra vagy rásegít, vagy tompítja a kivánt irányba.

Mivel "titkos" valószínűleg ember elleni dolgokra használják, vagy kisérleteznek vele.

Mindenesetre beleillik a georgiai tanúkövek által képviselt népességcsökkentési tervbe:


[link]


A praktikusabb ideológiát pedig a Lugánói Jelentésből lehet kimazsolázni.


Szóval a "levegőben van" egy elmélet, ami szerint a globális elit szerint 6 milliárd ember teljesen felesleges és csak a forrásokat pazarolja.

Ennek orvoslására kisérleteznek a HAARP-al, a mindenféle vírusokkal, a dizájner drogokkal az E-számokkal az élelmiszerekben és szigorúan titkos eljárásokkal, amik eredményeként a génpiszkált kaját tolják elénk.


Ide tartozik a középosztály folyamatos felszámolása és a szsbadságjogok szisztematikus csökkentése is.


Ebben az áramlatban a HAARP egy fontos elem, de szerintem egyelőre kisérleti jelleggel.

2014. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
2014. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
2014. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Ez micsoda amiről beszéltek? Kifejtené nekem valaki bővebben? :D
2014. aug. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
67%

" Ez micsoda amiről beszéltek? Kifejtené nekem valaki bővebben? :D"

Alaszkában vagy egy - régen a hadsereg, most az Alaszkai Egyetem tulajdonában levő (nemrég került hozzájuk: [link] ) - kutatóbázis, a HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program - nagyfrekvenciás aktív ionoszféra-kutató program).


Itt nagyteljesítményű (3,6 MW) rövidhullámú (3-30 MHz) rádióadók vannak és azok ionoszférára gyakorolt hatását vizsgálták. Ugyanis a rövidhullámú rádióadás az ionoszféráról egyrészt visszapattan (ezt használják ki a rádióamatőrök - [link] - is), másrészt elnyelődik.


És ha elnyelődik, akkor megfelelő teljesítménynél más fajta elektromágneses sugárzást bocsájt ki a VLF (3-30 kHz) és az ELF (3-30 Hz) sávban. Ez azért hasznos, mert ezen utóbbi elektromágneses hullámok jó messzire terjednek, ezáltal lehet üzenni vele a más módon nem elérhető katonáknak (például egy tengeralattjárón), úgy, hogy nem kell gigantikus antennákat felállítani (az alacsony frekvencia nagy antennákat igényel).


Erről az összeesküvés-elméletek hívei - például olyanok, akik szerint a holdraszállás megrendezett volt, vagy a nácik már a hpoldon jártak ufókkal, vagy a gyíklények irányítják a világot, és más hasonló "nagyon elmés" teória kiagyalói és terjesztői - meg meg vannak győződve, hogy az időjárás- (ezért vannak szerintük a nagy szökőárak, földrengések, aszályok) meg az emberek (egyesek szerint ezért halt meg a Zámbó Jimy) manipulálására alkalmas.

2014. aug. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
58%

A HAARP-ban nem kell hinni, tény hogy van/volt, még csak nem is volt titkos, amig szánt pénzt erre a kormány...

Azt, hogy mire használták szépen kifejtették egyel fölöttem.


Nem, egyáltalán nem annak tudhatjuk be.


Más kérdés, hogy a sok fizikából/földrajzból fölmentett, okkultista, természettudományosan tökéltesen alulművelt konteós, minden marahságot elhisz. Mert ugye marha félelemetes jó pár antennát látni.


Más kérdés, hogy ezek a konteó hívők kb. az ultrahangot nem tudják megkülönböztetni a gamma sugárzástól, meg a hallható hangoktól de azért igen magabiztos szakértői ennek a témának. Jobban bíznak saját ostoba hiedelmvilágukban, mint bármilyen tudós tudásában. Persze a frekvencia, elektromágneses spektrum, ilyen szavak jelentéséről gőzük sincs. :D Ilyenkor beszélünk a tudatlanságból eredő lehengerlő magabiztosságról!

2015. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!