Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen állatok petézhetnek az...

Milyen állatok petézhetnek az emberbe, mit lehet ellenük tenni, és mit okozhatnak?

Figyelt kérdés
Tegnap az erdőbe észrevettem, hogy viszket a kezem, rajta volt valami vékony barnás gondolom darázs, és nagyon rám volt akaszkodva, vagy háromszor meglegyintettem, mire elszállt, lehet akkor már kézzel toltam le magamról, nem emlékszem. Reggel olyan cm átmérőjű, pár mm magas piros folt lett rajtam, azt hittem pók, de most, hogy még mindig megvan, eszembe jutott, hogy az volt rajtam tegnap, az okozhatta.

2014. aug. 2. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az emberbagócs petéit hordozta.


[link]

2014. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D Azt írja itt nem van. De az a kis ge.. hogy tud fetrengésen kívül mást csinálni?
2014. aug. 2. 19:45
 3/3 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=ToNutx81iE8

Azt hiszem befejeztem az érdeklődést ezzel a léggyel kapcsolatban.

2014. aug. 2. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!