Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek milyen lesz az...

Szerintetek milyen lesz az idei ősz és tél? Milyen időjárás várható?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 15:06
 1/4 EagleHUN ***** válasza:

Most mit vársz? Jósoljunk? OK:

Hosszú meleg őszt lesz, sok csapadékkal. Vagyis folytatódik ez a jelenlegi időjárás. Az El-Ninjo miatt!


(Amúgy szeretném is ha ilyen lenne, szeretek kirándulni és gombászni a meleg csapadékos idő pedig nagyon jó ehhez. XD)

2014. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nem beszéltem a sámánommal, de az ősz szelleme azt mondta, hogy nagy gyenge, így nem tud a szokásosan dolgozni, de a tél szelleme pedig ahhoz képest erős, és kemény, hirtelen télre várhatunk.
2014. aug. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*számíthatunk
2014. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ahogy nézem a kérdést, gondolom te is olyan vagy mint én. :) ( nyár végén az érdekel milyen lesz a tél, tél végén pedig az, hogy milyen lesz a nyár ). Hát, ezt még így nem lehet tudni, viszont ezen az oldalon : [link] találtam egy táblázatot az idei ősz és tél időjárásáról. De mint tudjuk, nem mindig pontosak, éppen ezért a beígért enyhe tél helyett lehet akár zimankós tél is. Egyébként ha gondolod, kipróbálhatod a népi időjóslást is.
2014. aug. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!