Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol lehet az interneten...

Hol lehet az interneten Budapesten kívüli légszennyezettségi adatokhoz hozzájutni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nincs Budapesten kívüli városokra légszennyezettségi érték megadva (sem itt: [link] sem itt: [link] ezek a források pedig régebben működtek).


Salgótarjánban nemrég szmogriadó volt, de úgy láttam, a linkelt források akkor sem adtak meg értékeket.



2014. nov. 17. 23:27
 1/6 Wadmalac ***** válasza:

Egy kattintásnyira voltál a választól. :)


[link]

2014. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, valóban a [link] a "hivatalos" link valószínűleg. Itt jó néhány vidéki város esetében friss adatok vannak megadva.


Csak ezzel az a problémám, hogy amikor legutóbb, a hozzászólásom előtt megnéztem, régi, nem friss értékeket/adatokat tüntetett fel egyes vidéki városokra.

2014. nov. 18. 15:53
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Ennél részletesebb hivatalos forrás tudtommal nincs, ilyen mérőpontokból nincs sok.

Csak érdekességként, ránézhetnél, Komárom-Esztergom megye, Dorog, van-e érték.

Csak mert a dorogi OTP fiók bejárata fölötti futószövegen folyamatosan futnak a helyi légszennyezettségi adatok is, valahonnan csak veszik.

2014. nov. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnéztem, Dorogon van mérőpont az [link] alapján.


Kár, hogy egyes mérőpontok viszont valamiért csak elavult adatokat szolgáltatnak. És hogy itt ( [link] csak a budapesti értékeket tüntetik fel.

2014. nov. 21. 13:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, csak a budapesti értékeket.
2014. nov. 21. 13:22
 6/6 Wadmalac ***** válasza:
Köszönöm, nekem nem volt időm rákeresni.
2014. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!