Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan tarthatok növényt,...

Hogyan tarthatok növényt, "minidzsungelt" lezárt üvegben? Többi lent

Figyelt kérdés

Emelt biológia tanulmányt kell írnom, s ezt a témát választottam. Kérdésem az lenne, hogy hogyan sikerülhet a legbiztosabban, avagy milyen növények megfelelőek erre. Nagyon örülnék, ha esetleg olyan írna akinek sikerült is már ilyet csinálni ^^ nagyon szeretném, ha sikerülne. Köszi ha válaszol valaki :) amúgy itt a link: [link]

csak azért írok ha valakinek sikerült, tudna e tanácsot adni, vagy hogy milyen növény lenne jó.



2014. dec. 16. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ööömmm igen ezt én is olvastam, inkább tanácsokra lettem volna kíváncsi de azért köszi ^^
2014. dec. 16. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit a bácsi használt akár lehet jó, illetve van sokféle zöld szobanövény, ami igénytelen, nem feltétlenül kell neki sok hely. Egy nagyobb kertészetben megkérdezheted, mit javasolnak, ha tudsz szaktanácsot kérni, tökéletes.
2014. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!