Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha elméletben végig tudnánk...

Ha elméletben végig tudnánk utazni a Világmindenségen, mi lenne a vége? A végtelenségig utaznánk, ugyanoda jutnánk, vagy egyszercsak valami akadályba ütköznénk, ahonnan nincs tovább? Esetleg valami más?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 20:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Eggyel feljebbi 22:06-os! :)

Ez a ritka nagy barom elég furcsán számol, vagy csak a múltban él. Még hogy 60 éve (1916)...

2010. febr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát. Elméletileg tágul a világegyetem szóval én is a lufinál állok ki, ha kiérnél a végére (ami gyakorlatilag lehetetlen.. most még) akkor ELMÉLETILEG lebegnél az üres... hát nem az űrben, nem tudom hogyan mondjam. Mint amikor egy fekete ablak nélküli szobában lennél bezárva. mindenhol feketeség, semmi csillagok stb.. így képzelem el én, persze nem tudjuk hogy ott súlytalanság van-e, vagy akármi...
2010. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Te a lufinak milyen "végéről" beszélsz?

Hol van vége egy ideális lufinak?

2010. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ami bizonyított hogy tágul. Hogy hova azt nem lehet tudni. Ennyi. Azt meg hogy mi a vége a fene se tudja. Lehet nincs is..
2010. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!