Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A perifériás látáshoz tartozó...

A perifériás látáshoz tartozó szélne lévő szimpla sejtek (Gábor-filterek) azok nagyobb receptív mezővel rendelkeznek, mint a középen lévők? Van ilyen tendencia?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rendelkeznek nagyobb receptív mezővel, bár nem vagyok szakértője a témának.
2014. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez valóban igen érdekes kérdés. Végül is logikus is lehetne, ha már ritkább az eloszlásuk a periférián.


Utána keresgéltem, de konkrétan erre nem találtam még választ, mert igen terjedelmes az az információ mennyiség amit át kell hozzá nézni. Ezzel szemben nagyon sok egyéb érdekes biofizikai összefüggést találtam, amit még nem olvastam végig. Most itt megosztom a találatokat, hátha egyéb dolgok is érdekelnek a témakörben.


[link]


Itt lehet még több hasonló találat:

[link]

2015. febr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!