Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egy kísérletet szeretnék...

Egy kísérletet szeretnék megcsinálni, de úgy, hogy a hangfal frekvenciáját a számítógépről tudom beállítani, ehez keresek egy programot, létezik ilyen, ha igen akkor mi a neve?

Figyelt kérdés
Kísérlet: https://www.youtube.com/watch?v=uENITui5_jU

2015. márc. 7. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Audacity: [link]

howto: https://www.youtube.com/watch?v=8GgGyOqgbyE


30napos próbaverziós: [link]


Ingyenes: [link]

2015. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. márc. 7. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen bármelyik hangszerkesztővel be kell tudnod állítani egy hangfal frekvenciáját…
2015. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szirty ***** válasza:
Kell hozzá egy kamera is. A valóságban nem ezt fogod látni ugye tudod?
2015. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Illetve fontos, hogy a kamera másodpercenként 24 kockát vegyen fel, Európában általában ilyen kamerák vannak, de ha gyorsan megy visszafele a hullám, akkor vedd át a frekvenciát 30 Hz-re.


Illetve, ha van szupergyors kamerád, akkor a kattogóhang helyett szép 100 Hz-es hanggal is próbálkozhatsz.

2015. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szirty ***** válasza:

Teljesen mindegy mennyi FPS a kamera, a frekvenciával utána lehet menni.

Kattogó hang nem kell, megfelel a szinusz is.

2015. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

> „Teljesen mindegy mennyi FPS a kamera, a frekvenciával utána lehet menni.”

Én is azt írtam, hogy ha nem olyan a kamera, akkor menjen utána a frekvenciával.


> „Kattogó hang nem kell, megfelel a szinusz is.”

24 Hz-en szerintem a szinusz kattogásnak hallatszik, de lehet, hogy csak az én fülem rossz…

2015. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szirty ***** válasza:
100%

"Én is azt írtam, hogy ha nem olyan a kamera, akkor menjen utána a frekvenciával. "


Meg ezt is írtad: "Illetve fontos, hogy a kamera másodpercenként 24 kockát vegyen fel"


Nem, egyáltalán nem fontos!

2015. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, hogyha rögzítjük a 23, 24, 25 Hz-es frekvenciákat. De az jogos, hogy valami furán állt az agyamban, mikor azt képzeltem, hogy ezeket veszi valaki adottnak.
2015. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, esetleg még magyarázatot tudtok mondani, hogy miért van ez?
2015. márc. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!