Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi történne ha képes lennél...

Mi történne ha képes lennél megállítani magad körül az időt és a kezeddel megnyomnál egy szilárd tárgyat, például egy széf acélajtaját vagy egy falat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy lehetetlen de szeretek játszadozni a gondolattal.

2015. márc. 20. 19:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10. Nem tudom hogy feltűnt-e de mindenki természetesen kezeli rajtad kívül hogy ez nem lenne lehetséges de a MI LENNE HA elven gondolkodunk. Az nem tudom hol van a fizika határain kívül hogy mi történik az iszonyat gyorsan érintkező testekkel, meg a lendületükkel és egyéb fizikai hatásokkal. Ha reklamálni jöttél ide, akkor menj el, ennyire földhöz ragadt én sosem tudnék lenni, elhiszem hogy neked az ük apukád sem gondolt bele a szellemek vagy idekenek létezésére de van egy másik fajta ember. Tudod, akiknek van némi fantáziájuk. Többieknek köszönöm.
2015. márc. 21. 11:18
 12/17 anonim ***** válasza:
Már bocs, de te olyan dolgokat feltételezel az univerzumunkon belül, amely dolgok nem lehetségesek az univerzumunkon belül. Innentől bármi lehetséges, mert univerzumunk bizonyos szabályok szerint működik. Ha ezek közül csak egy szabályt is önkényesen megváltoztatunk vagy figyelmen kívül hagyunk, akkor az már nem a mi univerzumunkban lehetséges dolgokat írja le, hanem egy teljesen más univerzumét. Innentől pedig kiszámíthatatlan, hogy az egymástól függésben álló szabályok hogyan változnak vagy változnának meg, mivel nem ismerünk más univerzumot, csak a miénket. Akár az is lehet, hogy egy másik univerzumban 1+1 az hárommal, pível vagy 4millióval egyenlő. Ezért írtam, hogy bármi lehetséges egy képzeletbeli univerzumban, amit csak a fantáziád megenged. Ha ahhoz megfelelő módon változtatod meg a természet szabályrendszerét, akkor akár piros elefántok is kiugrálhatnak a páncélszekrényből a képzeletbeli univerzumban történő kísérlet eredményeképp.
2015. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ember, badarságokat beszélsz. Nincs itt felborítva semmilyen fizikai szabály, max figyelmen kívül hagyva. Az emberiség időtlen idők óta álmodik erről, és én a többiek véleményét szerettem volna kikérni. Erre idejössz és lehordasz mindent hogy még véletlen se tudjunk semmibe kapaszkodni.


https://www.youtube.com/watch?v=HKpFWGZxLKg


https://www.youtube.com/watch?v=1NnyVc8r2SM


ésatöbbi ésatöbbi.

2015. márc. 21. 17:16
 14/17 anonim ***** válasza:

"Nincs itt felborítva semmilyen fizikai szabály, max figyelmen kívül hagyva."


Az nem elég ha figyelen kívül hagyod? :D És még én beszélek badarságokat...

2015. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jó, jó, csak tűnj innen.
2015. márc. 22. 10:54
 16/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, kérdező, hogy igaza van.

Ezért írtam, hogy ne álljon meg az idő, csak lassuljon, és bizony, ha megütsz valamit, könnyen szétmehet a kezed.

Sajnos korlátok akkor is vannak, ha hihetetlen sebességet képzelünk el.

2015. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem, de ő már szinte provokál.
2015. márc. 22. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!