Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi van akkor, ha ezért más...

Mi van akkor, ha ezért más minden bolygónak a légköre?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom kb. minden bolygónak más légköre van. De ezt mi okozza? Mi van akkor hogyha minden bolygónak külön univerzumja van? mindegyik univerzum máshogy viselkedik,és ez ilyen hatással van a bolygókra.

2015. ápr. 1. 18:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
de,ez most mi? :D
2015. ápr. 1. 18:17
 3/26 2xSü ***** válasza:
88%

Az UNIverzum, magyarul világEGYetem minden létező összességét jelenti. Ha van egy bolygó és van a Föld, és mindkettő létezik, akkor az mind-mind az univerzum része.


A multiverzum elméletben több univerzum létezhet ugyan, de ezek semmilyen módon nem lépnek kapcsolatba egymással. Ha a bolygód egy másik univerzumban lenne, azt mi nem látnánk, semmiféle módon nem hatna kölcsön a mi univerzumunkkal, annak egyetlen atomjával sem.


Szóval a kérdésed így ebben a formában eléggé értelmetlenre sikerült.

2015. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Vree ***** válasza:
58%

Nehéz a könyv fedele, mi? :D


Nem szégyen beismerni, hogy nem tudod, hogyan alakul ki a légkör, ha nincs otthon megfelelő könyv róla, de most komolyan azt hiszed, hogy ha találgatsz valami marhaságot, az helyettesíti? :D

2015. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Ozmium42 ***** válasza:
100%
2015. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
2015. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem marhaság. Miért? azért mert mi emberek viszonylag intelligens lények vagyunk, nem biztos hogy mindent tudunk. az ember maga sem tudja pontosan,hogy alakul ki a légkör.Persze ti sem vagytok hülyék,csak miből gondoljátok hogy nem igaz amit leírtam?
2015. ápr. 1. 18:49
 8/26 Vree ***** válasza:
100%

"az ember maga sem tudja pontosan,hogy alakul ki a légkör"


Hát azt látjuk, hogy te nem. :D


Csak akkor miből gondolod, hogy nagyobb képességed van rá, hogy megmondd, mint az a kutató, akinek konkrétan ez a szakmája :D

2015. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező: a bolygók légköre általában attól függ, hogy mekkora és mennyire van közel a napjához: tehát a kialakulása körül mennyire melegszik fel a légköre, és az erős napszél ebből mit tud lefújni a bolygóról.


Kivétel a mai Föld, mert oxigénes légkör sehol sincs, és az ősi Földön se volt. Azt leginkább az élővilág termelte (és aztán, mikor már sok volt az oxigén, 90% el is pusztult oxigénmérgezésben).

2015. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
nekem is hasonló szakmám van. és természetesen értek is ehhez.
2015. ápr. 1. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!