Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Útodok nemének meghatározása...

Útodok nemének meghatározása testi jellegzetességekből?

Figyelt kérdés
Volt régebben egy orvos ismerősöm aki puszta ránézésből megállapitotta az illetőnek azon tulajdonségait, h fiai, lányai, ikrei lehetnek. Mik ezek az arcvonások, testi jellegzetességek? Gondolok pl a száj vastagságára, testszörzet, homlokmagasság stb. Orvosi tanulmányok, cikkek, egyetemi tananyagokat előnyben!
2015. ápr. 7. 02:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Baromság!
2015. ápr. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát én ezt aligha hiszem, hogy ránézésre meg lehetne állapitani bárkiről is, hogy miyen nemű gyermeket fog nemzeni


A genetika általában az apa és az anyát örökiti közösen

De előfordul, hogy valaki inkább csak az anyára vagy csak az apára hasonlit csak ilyenkor valószinűleg az egyik fél genetikája dominánsabb


Előfordulhat, hogy lehetséges befolyásoló tényező lehet a nemzésnél a napszak, az elfogyasztott étel vagy vizmennyiség,a hangulatállapot de ezt egy hosszútávú több évtizedes projektben tesztelni kellene, hogy a utódnemzésnél mi a legmegfelelőbb állapot

2015. ápr. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jujj.....
2015. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked egy orvos ismerősöd ekkora baromságot mondott, akkor az orvosi diplomáját vagy vette a bolhapiacon vagy soha nem volt orvos de azt hazudta neked. Ilyen nincs amiről te írsz.

Ne viccelj már!

2015. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ezo témakörbe írd ki a kérdést!


Közel 50% eséllyel én is meg tudom mondani, hogy milyen nemű az embrió és még rá se kell néznem.

2015. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet kételkedni, de olyan embereket mutattam neki akiknek van gyerekük és nem ismeri. Megmondta h születendő gyermek nemét egyszerű ránézésből.,, Neki semmi képben nem lehet fia, csak lányi lesznek.. " az illetőnek 3 lánya van..
2015. ápr. 7. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:

"Lehet kételkedni"


Oké.


Esetleg tőle kérdezd meg.

2015. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt hívják véletlennek.

Hidd el, jónéhányan vizsgálták már a legkülönbözőbb módszerekkel ezt a kérdéskört, és mindannyiszor arra jutottak, hogy ez tök véletlen.

De gondolom azt is ránézésre megmondja, hogy ki hányadik gyereknél jár épp, és hány gyereke lesz a jövőben, igaz? Mert ugye ennek semmi köze a kvázivéletlen környezeti tényezőkhöz.

2015. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!