Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tudnátok nekem segíteni...

Tudnátok nekem segíteni fajdiverzitás számolásban? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Egy kb. 1 hektáros Botanikus kert fajgazdagsága után kutattam. Vannak fajlistáim gombákról, zuzmókról, növényekről, állatokról, és az S/log N, és az S/log Area függvényekkel fajdiverzitást számoltam tízes alapú logaritmussal. Kijöttek az eredmények, csak éppen nem találtam hozzá viszonyítási területet. (pl. egy másik Botanikus kert fajdiverzitási eredményét, amivel összehasonlíthatnám)


Tudnátok ajánlani olyan könyvet, publikációt, weboldalt vagy bármit, amiben számoltak diverzitást ennek alapján?



#gomba #faj #egyedszám #összehasonlítás #viszonyítás #egyed #biodiverzitás #shannon féle #simpson féle diverzitás #fajszám
2015. ápr. 15. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudnánk
2022. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!