Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ki látta a meteort (? ) ma,...

Ki látta a meteort (? ) ma, vagyis 2015. május 3. vasárnap hajnalban?

Figyelt kérdés
Ma kb. 3:40 körül volt az égen valami zöld fény csóva, meteornak gondolom. Látta esetleg valaki, és ha igen, akkor mi lehetett? Köszi a választ!

2015. máj. 3. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
normális ember alszik olyankor
2015. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagy dolgozik, vagy a gyereket altatja, vagy éppen az eget lesi, mint a kérdező. Attól hogy te alszol 3:40-kor, még semmivel sem leszel normálisabb, mint bárki más, aki éppen nem így tesz.


Kérdező, én nem láttam, de engem is érdekel a dolog. Bár a meteorhullás nem ritka dolog, minden nap kb. 640 tonnányi cucc hullik bolygónkra átlagosan az űrből. Mondjuk ennek túlnyomó része főként gáz és por, de azért néha előfordulnak nagyobb kődarabok, törmelékek is.

2015. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"zöld fény csóva"

Semmi tűzgömb nem volt?

2015. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most találtam meg.

[link]

2015. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ez egy régi cikk, bocsánat, sztornó.
2015. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ezek szerint senki sem látta... :( Első válaszolónak: Dolgozni mentem olyan korán, de amúgy normális vagyok :D
2015. máj. 9. 18:40
 7/7 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak: nem vagyok egy nagy meteor szakértő, biztos volt tűzgömb is, de olyan gyorsan esett le, hogy csak annyit láttam, hogy egy zöld fényű valami esik le az égből :)
2015. máj. 9. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!