Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Elektroszmog tényleg létezik...

Elektroszmog tényleg létezik vagy ez csak valami ezoterikus baromság?

Figyelt kérdés
és ha létezik akkor mi a fene az?

2015. jún. 15. 10:20
1 2
 11/17 Wadmalac ***** válasza:
100%
Az adatot egy router manuáljában találtam. Számomra abból nem volt egyértelmű, hogy a forrásteljesítményre, vagy a besugárzott légtérben mérhető átlagos teljesítményre vonatkozik. gondolom adótól távolodva köbösen esik a pontban mérhető teljesítmény, lehet, hogy a router sugárzáskörében mérhető átlagra vonatkozó adat.
2015. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az antenna által leadott - EIRP (ami a rádió kimenő teljesítménye - a rádió az antennával összekötő kábel vesztesége + az antenna nyeresége) - teljesítmény határát korlátozzák 100 mW-ra.
2015. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szirty ***** válasza:
84%
Ha ("magától") világít a kezedben tartott kompakt fénycső akkor lehet aggódni... :)
2015. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szirty, ezt egy sima plazmagömb (mármint nem a nap, hanem amit kapni a boltban :D) megcsinálja neked, attól meg valahogy nincsenek bef&sva az emberek. :D

G.

2015. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Szirty ***** válasza:
65%

Helló Geniuseus!


Hogyne. Meg rakhatok bele LED-et gomb elemmel és akkor is világít. Látom átment :-)

2015. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%

Átjött, csak kicsit továbbgondoltam a dolgot azon a vonalon, hogy a poénnak, amit írtál valójában van ilyen "komoly" vonatkozása is (a (kompakt) fénycső valóban világít a kezedben egy plazmagömb közelében).

Az emberek mégis csak arra figyelnek fel, ha valaki számítógépekről/telefonokról meg magas feszültségű villanyvezetékekről beszél, hogy azok "milyen károsak", mert azoknak a működésével és valódi sugárzásuk természetével nincsenek tisztában. No meg azzal sem, hogy hol lennénk nélkülük. Ezért is írtam (amúgy én is viccesen, nem tudom átment-e :D).

G.

2015. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szakmayer ***** válasza:
8%
Az elektroszmog a káros elektromos kisugárzás által jön létre, a védőföldelés hiánya. Ez egy szándékosan generált rossz energia, melyre nincs szükség, nem is szabadna léteznie. Sokan nem hiszik el a létezését, mert a saját bőrükön nem tapasztalják. Ez egy olyan szándékosan generált jelenség, mely először komoly tüneteket okoz, majd szervezettől függően súlyos egészségkárosodást, majd halált okoz. Az önkormányzati lakásokban élőket támadják legelőször, elővételi jog alapon, de egyedül élő lakástulajdonosok is áldozatul estek már ennek a bűnszervezetnek. Az áldozatokat nem egy esetben kényszer beszállítással, be utaltatják a pszichiátriára,hazugságok és rágalmak alapján a pszichiáter bevonásával. Gondoskodnak arról, hogy a közember hülyének nézze az áldozataikat, és a teljes szava hihetetlenség ellehetetlenítéssel fedezzék aljas tetteiket. A 20-21 század nagy szabású bűncselekménye, mely civilizációs betegségeket okozó több éves kínzás előz meg gyerekeket sem kímélve. Az áldozataikat állítsák be bűnbaknak és bármeddig elmerészkednek. Csak is pusztításra alkalmas ez a rossz energia.
2016. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!