Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » 2010. 02.28 Mi lehetett ez? -...

2010. 02.28 Mi lehetett ez? - Miskolc, kifehéredett égbolt 1 secig. Nemtudom mi lehehetett

Figyelt kérdés
Nem nemvoltam betépve :) - Feküdtem az ágyamban és kivilágosodott az égbolt mintha valami hatalmasnagy villám csapott volna be a közelbe ( villám fotós vagyok - ilyet még sosem láttam ) viszont hangot nem hallottam. Foggalmam sincs mi lehetett
2010. febr. 28. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet köze ahhoz, hogy én meg kb. 10 perce egy zöld izét láttam lehullani az égből? Mint egy elég brutális hullócsillag, de ez lassabb volt, nagyobb, és mondom, zöld... Nem hallok a közelben tűzjátékot vagy ilyesmit.
2010. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Milyen irányban volt ez? Én is láttam valamit, Dunakeszin, Pest fölött, ÉK-K irányban, kb. fél-1 órja. Pontos időpont? Magasság? (fokban)
2010. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Húú... ezt tőlem kérded? :)
2010. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
74%
Akárkitől, akár a kérdés feltevőjétől is.
2010. márc. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett meteorit. Vannak olyanok, amiknek zöldes színe van. Érdekes módon meglepően hasonló egy jól megtermett jelzőrakétához. 2007.07.23. este 23 óra körül láttam hasonlót, és én is azt hittem először, hogy valami tüzijátékot láttam. Határozottan zöld volt a fénye, de a sebessége, és a mozgása alapján azonnal beötlött, egy fényes meteor az "illető". Később ez megerősítést nyert, ugyanis a hazai amatőr csillagász szaklap (Meteor) említette is, hogy ez egy Föld légkörébe belépett meteor volt. Az érdekessége az volt, hogy meglepően messze volt tőlünk az eset. Pontosan valahol Spanyolország légterében történt a dolog, és mégis a láthatóság alapján én magam is lényegesen közelebbinek, de mindenképp Magyarország felettinek mondtam volna a jelenséget. Ha ilyesmi volt különben a tegnapi eset is, esélyes hogy legyen szó róla, és akkor beszámolok majd itt arról, amit tudni lehet az esetről.
2010. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
43%
JÖNNEK AZ UFÓK! ÁÁÁÁ
2010. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján meteorit. Én nem láttam, de kb. 10 évvel ezelőtt, egy augusztusi éjszakán hasonló élményben volt részem. Onnan gondolom, hogy az. Az is csak pillanatig tartott, de gyönyörű, türkiz színűvé vált az ég.
2010. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Én Budapesten tapasztaltam tegnap este f12körül hasonlót, nagyon beparáztam, egy villanás, aztán az egész ég kivilágosodott és narancsos, zöldes színű lett az ég alja,láttam egy fényes pontot is ami aztán zuhant (mint egy tüzijáték )de annál sokkal fényesebb, és nagyobb volt...vártam hátha lesz még és ráfoghatom a tüzjátékra, de semmi több, és hangja sem volt...annyira para volt, h most rákerestem, és milyen megnyugtató, hogy nem halucinálok...és ti is láttátok...és még a válasz is megvan. :)

na ezt lessétek meg:

[link]

Üdv...remélem segítettem...

2010. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
ja, ufók meg a lóf.sz, keveritek a diszkófényekkel, meg amúgyis akármi lehet, egy kamion erős reflektora, bármi
2010. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!