Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Keserűsó, magnézium-szulfát,...

Keserűsó, magnézium-szulfát, MgSO4? A gyógyszertárakban kapható keserűsó ugyanolyan minőségű, mint a gazdaboltokban árusított?

Figyelt kérdés

Vagy a gazdaboltokban kaphatóban még van egyéb anyag is?

Például:

[link]


Kérem, aki tudja a választ, segítsen, köszönöm szépen!


TTS (transdermal therapeutic system)-hez lenne használva!

Pl.:

[link]



2015. szept. 26. 07:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem önkényes a szerves kategória. Általában a széndioxid és szénmonoxid kivételével a szén vegyületek a szerves vegyületek.

A magnézium ugye elem. Ez nem szerves, nincs szén benne.

De ha például szerves komplexhez van kapcsolva mint például a magnézium-citrátban (magneB6), akkor beszélhetünk szerves magnézium vegyületekről.


Izompanaszok, izomgörcsök miatt Édesanyád inkább fogyasszon sok zöldséget és gyümölcsöt. Banánt. Esetleg magnézium-citrátot...

De lehet, hogy kálium hiánya van...

2015. szept. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Anyum sok gyümölcsöt és zöldséget fogyaszt, szerintem többet, mint amennyi Magyarországon átlagos. A banánt épp nem eszei meg, nem tudom, mi miatt. Magnézium-citrátot szed.


Káliumhiányra már gyanakodtam én is.

2015. szept. 30. 16:23
 13/14 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy miért nem eszi a banánt. Gyerekkorában egyszer rosszul lett attól és azóta "nem kívánja".
2015. szept. 30. 16:27
 14/14 A kérdező kommentje:

Legyetek kedvesek, ide is írjatok, ha van időtök! Köszi!!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..

2015. szept. 30. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!