Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Településszintű hőmérsékleti...

Településszintű hőmérsékleti adatokat honnan tudok szerezni?

Figyelt kérdés
Még talán az is jó lenne, ha országos térkép lenne különböző szuinezésekkel, pl. havi átlagokkal, de egyelőre csak országos átlagot találok, még megyei átlagot sem. Diplomamunkához kllene.

2015. okt. 16. 20:24
 1/7 anonim válasza:

[link]


Itt nézz szét, hátha ez elég.

2015. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jaja meg a koponyeg.hu-n és az idokepen. am ebből a kérdésből is látszik a stressz blokkoló hatása...
2015. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de könyv is van a világon meg (földrajz) atlaszok
2015. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezeket néztem és a legközelebbi elérhető adatok Poroszló volt és már írtam mindegyiknek e-mailt is és közelebbi pontot egyik sem tudott adni. Nekem Egyek környéke kelle, pontosabban Ohat.
2015. okt. 16. 20:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Plusz valami bagatel vissza nézési opciók voltak max. 2év vagy másfél... de azért köszi.
2015. okt. 16. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
jójó de pontosan milyen időtávlat kellene? 10 év 1 hónap vagy hogy?
2015. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2012-2014 körülbelül havi bontásban, mármint elég havi középhőmérséklet, amit ugye a napi hőmérséklet átlagolásából kapsz.
2015. okt. 16. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!