Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen szerrel lehet tartósíta...

Milyen szerrel lehet tartósítani az állati szerveket (lehet-e otthon elkészíteni? , hogyan? ), mivel, hogyan lehet teljesen megtisztítani egy koponyát?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
beteg vagy
2010. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beteszed fagyasztoba.
2010. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csontokat kifőzöd klórmészben,szép fehér lesz,én már csináltam.Belső szerveknek az alkoholt javaslom,amihez hozzájuthatzs vagy a formalint,de ahhoz nehezebben .
2010. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tartósítani formalinnal lehet. (Ha van vmi orvos ismerősöd, esetleg ő tud neked szerezni, de lehet forgalomban is kapható, nem tudom). Tisztítani meg hát nem tudom...szerintem ha eleget áztatod lejön róla minden:D

Azt tudom, hogy ha híg sósavval vagy salétromsavval kezeled, olyan lesz mint a gumi.

2010. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Formalint vaterán lehet kapni. Biztos forrás: [link]


Tőle vásároltam már, teljesen jó formalint ad.

2010. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!