Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egy takarmányozási üzemben,...

Trabiszabi kérdése:

Egy takarmányozási üzemben, üzemnél milyen jelöléseket írnak rá a zsákokra, amelyek a takarmányt tartalmazzák, jelen esetben Vitafort Zrt. Dabas?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

a zsákra is van nyomtatva

valami kódszám

+táp fajta: arany tojótáp vagy malac takarmáynkeverék

+kód+dátum


meg a szájához is van odavarrva egy papíron a takarmány összetétele stb...

2015. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Egy vegyi üzem,: csirke 5 hét alatt kész,vagy sertés 5 hónap alatt 120-130 kg,hormon hegyeket sűritenek bele egy kis zsákba ,hogy mit írnak rá?!

Ezek után mindegy...

2015. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És elmondanád, hogy milyen hormon jut túl a gyomorsavon?
2015. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hogy hogyan jut át?

Ez a vegyi üzem feladata-:))

Állati eredetű zsírt meg fehérjét (szojat csak nyomokban,mert az drága)össze vegyiteni,izfokozóval,mert a szerencsétlen állatnak ez n természetes tápláléka és hogy mindezt be tudja épiteni,antibiotikumos,meg vitaminos leitatas heti szinten,na és ez stimulalja a hormonháztartást,mellé leszűkiteni mozgásterét és kész a finom csirke...ezért írtam ,h hormonok vannak besuritve a koncentrátumokban...

2015. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hogy hogyan jut át?

Ez a vegyi üzem feladata-:)) "

ha tudod, akkor szólj, mert a megvalósítással nagyon sok pénzt lehet keresni.


Sajnállak, mert lövésed sincs hozzá, ennek ellenére nagyon okosnak hiszed magad.


Én tanultam állatélettant, takarmányozástan, dolgoztam állattartó telepen, ahol maguknak keverték a tápot, én is porcióztam a hozzávalókat.



Szerinted a szója drága? Drágább, mint az állati eredetű fehérje, zsír?

Szerinted mi a napos fácán természetes tápláléka, ha nem állati eredetű fehérje és zsír?



Egyébként meg nem is lehet állati eredetűvel takarmányozni kb a BSE botrány óta.


"AZ ÁLLATI MELLÉKTERMÉKEK MEGENGEDETT FELHASZNÁLÁSI LEHETŐSÉGEI


A különböző állati melléktermékek esetében számos megengedett felhasználási vagy ártalmatlanítási lehetőség áll rendelkezésre az alábbiak szerint:


Felhasználás típusa



Példák


Takarmányozási felhasználási lehetőségek (FIGYELEM: takarmányozási felhasználás kizárólag szigorú feltételek és előírások mentén lehetségesek, gazdasági haszonállatok számára rendkívül korlátozott mértékben)



Prémes állatok takarmányozása

Halak takarmányozása

Kedvtelésből tartott állat eledel előállítás

Állatkerti állatok takarmányozása

Bizonyos veszélyeztetett vadon élő állatok takarmányozása

Kennelekben tartott kutyák takarmányozása

Légylárvák és férgek takarmányozására – horgászcsali előállítás céljából"

2015. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elnézést ,h megszolaltam
2015. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!