Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A hatalommániások hazudhatnak...

Blade Bone kérdése:

A hatalommániások hazudhatnak ilyen szinten?

Figyelt kérdés
Annyi sok dolgot olvastam és hallottam is már az ősi történésekről, hogy mai fejjel már könnyen hazugságnak is nevezhetném az egészet, mivel úgy igazán bebizonyítva semmi sincs. Olyanokra gondolok pl, mint a világ és az értelem kezdete, tények, amelyeket a tudomány nem előre határoz meg, hanem utólag, honnan tudhatjuk, hogy valaki nem fog olyan dolgot csak hülyeségből összehozni, ami szembe megy a tudománnyal és megmutatja, hogy olyat is lehet.. Visszatérve az értelemre és az életre, miből gondolják sokan, hogy az a való amit pl a biblia mondd és tanít, hiszen már Ádámnál és Évánál is hazugságba botlunk. Hiába jósolta meg úgymond a jövőt a biblia, ha más szemszögből is megnézhetem, pl hazugság szemszögéből, mivel az ilyen 2000 éves távlatú történések avval is értelmet nyerhettek, ha valaki vagy valakik összehozták azokat.. Aki mondjuk nem Isten vagy épp Jézus, hanem csupán valami hatalommániás aki ilyes féle tettekkel szeretett volna követőkre szert tenni, mint pl az egyházak..

2015. nov. 21. 15:02
 1/3 BringaManó ***** válasza:
24%
Kérdésed is van?...
2015. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szemtanúk vagy az ellenségek leleplezhették volna a hazugságot. Ellopták a testet? Tessék, itt van. És máris romban a kereszténység.
2015. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ez nem teljesen így van. Akik nem szeretnének hatalomra törni, azok megelégszenek a puszta léttel. Nincs bennük sem harag, sem gyűlölet. Az erőszak erőszakot szül, a hit meg reményt ad, a különbség a kettő közt egyértelmű. De azzal a trükkel hogy hitet adnak nekünk, elkerülik az erőszak által előtérbe kerülő gyűlölködést. Szerintem nagyon megvagyunk vezetve, és beleszürkülünk az elődeink által ránkhagyott életbe, ami jónak tűnik, de csak tűnik, mert látja mindenki miként forgatják ki a zsebünkből a munkával megszerzett pénzünket. :( Igazságos ember szerintem sajnos sosem fog az élre állni vezetőnek, pont azért, mert igazságos.
2015. nov. 25. 19:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!