Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik rasszba tartozok? és...

Melyik rasszba tartozok? és itt nem a 4 nagyrasszra gondolok (europid, negrid. ) hanem az emuropid on belüli, típusokra. (pl:Cromagnoni típus nordoid típus, mediterrán típus)

Figyelt kérdés
188 cm magas vagyok. vékony csontú, erős tömör szálkás izomzatom van. 80 kg vagyok. hajam világos barna/szőkésbarna, szemem sötét zöld. bőröm fehér/világosbarna. az a típus amelyik könnyen barnul és nem leég. szemeim nem ülnek mélyen de nem is gülük.orrom átlagos vagy annál talán kicsit szélesebb, laposabb de nem sas orr. állkapcsom nem áll ki. fejformám rendkívül hasonlít stephen amell-éra (színész) rh + "A" a vércsoportom.
2015. nov. 22. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

"cromagnoni típus"??? Milyen áltudományos forrásból tájékozódtál eddig?

Ennyiből egyébként nem derül ki, melyik mondvacsinált osztályba lehetne beszuszakolni.

2015. nov. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem te a reptilián vérű fekete nemesség fattyú leszármazottja vagy.
2015. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!