Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Jósálmok, melyek később...

Jósálmok, melyek később valóra is válnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok és gyakran álmodok olyan dolgokat, amelyek később valóra is válnak. Az érdekesség csak annyi, hogy én nagyobb katasztrófákat vagy természeti csapásokat szoktam megálmodni. Többek között megálmodtam a 2004-es cunamit vagy a mostani Haiti földrengést is (de ez csak két példa a sok közül). Ez rendjén való, normális dolog? Szoktatok hasonlókat álmodni?


2010. márc. 21. 22:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Nem semmi! Én csak apróbb dolgokat szoktam megálmodni. Nem nagyon értek hozzá, de biztos van valamilyen ezo-tanfolyam, ahol fejlesztheted ezt a képességedet, esetleg később kamatoztathatod is, pl., mint jós. :)
2010. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Írj könyvet, de ez nem tudomány téma.
2010. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják belemagyarázásának. Az nemjóslás, hogy megálmodsz egy 2004es cunamit. Én meg utánanézek interneten, akkor jós vagyok?:P Olyat álmodj meg, ami nem következett be, de pontosan ám, időpont, helyszín, katasztrófa oka stb. Akár le is írhatod ide nekünk, mi a legközelebbi ilyen esemény, ha bizonyítod az igazad fejet hajtok, ez megigérem;)
2010. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
fejleszd a tudatos álmodást, és akor minden álmodra emlékezni fogsz és leírhatod reggel, napközben többször kérdezd meg magadtól hogy most álmodom vagy nem, még ha nyilvánvaló is, és támaszd alá érvekkel hogy mit csináltál ezelőtt hogy keltél fel reggel ilyesmi, később álmodban is felteszed majd a kérdést, és emlékzeni fogsz minden élmodra, na akkor írd le mindet és ha abból beválik valami akor lehet mutogatni :D
2010. márc. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megálmodok jövőbeli eseményeket, de általában csak lényegtelen dolgokat és legtöbbször csak akkor emlékszem rá vissza amikor éppen történik velem, de ezt nem bebeszélem magamnak, mert szó szerint tudom, hogy mi lesz mások mondókájának vége, mégha egy vadidegen is mondja nekem.

Viszont nem ez a legdurvább, hanem, hogy ráérzek emberekre. Pl. mikor meghallt nagypám egész éjjel vele álmodtam, és csak másnap kaptam a hírt. Meg gyakran eszembe jut valaki, akár egy színésznő is, és nem akar elereszteni a gondolat, vagy 5-10 percig rá gondolok, aztán váratlanul összefutok vele, vagy vendégszereplő lesz a kedvenc sorozatomban. Na ez már félelmetes, ráadásul igaz. Nem értem, hogy lehet megálmodni egy cunamit a világ másik felén, hiszen érzelmileg nem kötődsz hozzá, de azért lehet, hogy van ilyen is.

2010. márc. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

én azt álmodtak h Párizsban voltam és szökőkútnál ahol kitört egy tűz

nem hiszem h megfog történni:)

2010. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig írtakat :)


Rendben, ha legközelebb álmodok valami hasonlót, azonnal leírom ide, hogy tudjam bizonyítani.


Én mindig tisztán emlékszem az álmaimra, és a legtöbbször tudatosan is álmodok. :)

2010. márc. 29. 21:54
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves 3. hozzászóló: Én ezeket nem az internetről nézem, előtte 4-5 nappal megálmodom, van hogy 1 nappal előtte, és jelzem is a körülöttem élőknek.
2010. márc. 29. 22:03
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mindig jönnek be ezek az álmok, de az esetek 80%-ban igen.
2010. márc. 29. 22:04
 10/16 A kérdező kommentje:
Jah, és a félreértések elkerülése végett: A helyszínt még egy alkalommal sem álmodtam meg, csak a történést, hogy be fog következni. De hogy hol... azt sosem tudom.
2010. márc. 30. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!