Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » ANATÓMIAI PREPARÁLÁSban...

ANATÓMIAI PREPARÁLÁSban valaki adna tanácsokat? Orvosok, anatómusok, preparátorok.

Figyelt kérdés

Jelenleg egészségüggyel kapcsolatosan tanulok, rendelkezem anatómiai alaptudással, és hamarosan szeretnék egyszerübb anatómiai preparátumokat készíteni. Tudom, hoyg ez több tíz vagy akár száz munkaórat is igénybe vehet. Próbálkoztam régebben formalinos holttesteken, de ez évekkel ezelőtt volt.

Tudnátok segíteni, hogy hogyan kezdjem el a preparálást? Milyen fontos dolgokra érdemes odafigyelni?

Esetleg ti mit javasolnátok, mit preparáljak ki? Én a hasnyálmirigyre gondoltam, vagy a nyaki komplexum porcos részeire. Ha valaki tud ezeknél egyszerübbet javasolni, várom javaslatát.



#orvos #boncolás #orvosi egyetem #anatómia #emberi test #holttest #kórbonctan #Anatómia preparálás #preparátum készítése
2015. dec. 24. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A clitorist preparáld ki, vagy legalábbis próbáld meg! Nekem annak idején nem sikerült.
2015. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de a Clitorist mellőzném... Az valamiért nem nyerte el a tetszésem.
2016. jan. 1. 03:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!