Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Földrajzból tudtok segíteni?

Földrajzból tudtok segíteni?

Figyelt kérdés
Rengeteg mindent kell megtanulnom földrajzbol (ázsiáról)nem tudom mi tévő legyek nagyon probalkozom mert kitünő akarok lenni. 4,5-re állok ez dönti el hogy sikerül-e.valami tanulasi modszerre gondoltam, vagy ilyesmi. Ilyenek lesznek benne pl.: hindusztáni-alf. , dekkán-fennsík , melyik ország világelső ebben vagy abban mit termesztenek, mondatkiek.

#Kína #Japán #földrajz #dolgozat #témazáró #India #kitűnő #Indus #Hindusztáni-alföld #Dekkán-fennsík
2016. máj. 26. 14:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt is megtudtam hogy nagyon nehez volt ( megkerdeztem )
2016. máj. 26. 14:42
 2/5 anonim válasza:
23%
nem segítek
2016. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Minek irsz ide ha nem tudsz segiteni vagy nem vagy segítőkész. Esetleg rosszakaró.
2016. máj. 26. 17:38
 4/5 anonim válasza:

Először is, ne parázz. Ha izgulsz, akkor is el fogod rontani, ha az egészet ötösre tudod. Gondolj arra, hogy utána is tudsz javítani szóbeli felelettel (nálunk legalábbis ez így van). Hetedikes föci, igaz? Mi is éppen Ázsiát tanuljuk.

Vonulj el egy csöndesebb helyre. Egyél tanulás előtt (lehetőleg ne közben, mert az elvonhatja a figyelmed). Ne erőltesd, hogy minden alföldet megtalálj a vaktérképen, talán éppen arról fog eszedbe jutni, hogy "jaa tényleg, ezt próbáltam megjegyezni órákig". Nem tudom, hallás vagy kép alapján jegyzed meg a dolgokat, de ha utóbbi (/mindkettő), akkor javaslom, hogy rajzolj a tanulnivalóhoz "ábrákat", pl. Japánhoz egy cseresznyefát, mert náluk ugye hagyomány a sakura (cseresznyevirágzás), szóval ezáltal is megtanulhatod.

Ha pedig hallás alapján, akkor olvasd fel magadnak többször is hangosan.

Sok sikert!^^

2016. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ. Ha 4-es lenne akkor csak 4,4-re fogok alni es a tanárunk nem valami kedves. Igy is egy heten csak 1 orank van belőle.
2016. máj. 26. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!