Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A nőstény állatoknak van...

A nőstény állatoknak van csiklójuk? Ők élvezik valamennyire a párosodást, vagy csak elviselik?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 23:20
 1/9 anonim válasza:
51%
Na erre en is kivancsi lennek
2016. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Inkább csak elviselik, néhány kivétellel.

A macskaféléknek (és másnak is) viszont kimondottan fáj: ez kell is nekik a peteéréshez.

2016. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
nem igazán, és van egy ilyen mondás: „Post coitum omne animal triste est” - közösülés után minden állat szomorú
2016. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Na kipróbáltam, a kecske és a tehén nem élvezte, de szerintem a disznónak tetszett a téma.
2016. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
perszehogy négyeske, mert te is disznó vagy
2016. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Az, hogy élvezi-e, és hogy keresi-e, az nem ugyanaz.

Elég sok fajnak a nősténye egy kicsit se élvezi, és elég fájdalmas neki - viszont keresi, mert hajtják az ösztönei.

2016. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Állítólag a delfin az egyetlen állat amelyik élvezi ...
2016. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Na, azért néhány majomfaj is.

Biztos akad más ilyen állat is.

2016. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez fajonként nagyon eltérő. Attól is függ, hogy páralkotó-e a faj, illetve hogy mennyire szükséges a nőstény együttműködése a sikeres aktushoz.

Nagy általánosságban élvezik, de orgazmusszerű csúcspont a nőstényeknél ritkán figyelhető meg.

A nőstény macskák is élvezik, de a végét, amikor a hím kihúzza, már nem, mert az fáj nekik. Mondjuk a szomszédban lakott egy műtétileg meddővé tett nőstény, aki emiatt szinte állandóan tüzelt, úgyhogy amikor a többi nőstény nem, akkor odajárt a környék összes bakmacskája. Szóval a lényeg, hogy egy "rendes" nőstény aktus után lekever egy körmöst a hímnek, de ez a hierszexuális macsek már csak az illendőség kedvéért legyintette meg a hímeket (karom nélkül), nehogy a következő sorbanállónak elmenjen a kedve :)

A nőstény oroszlánnál meg egyedül aktus után dorombol - ezt egy könyvben olvastam, nem saját tapasztalat :)

Olyant viszontláttam gyerekkoromban, hogy a kocsit húzó kancák abszolút figyelmen kívül hagyták a kocsis gyeplő-rángatását és ostorcsapásait, mert megláttak egy csődört és utána eredtek...

2016. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!