Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Fémápolás alternatív módszerek...

DexaN kérdése:

Fémápolás alternatív módszerekkel?

Figyelt kérdés
A kérdés a következő: alternatívát keresek hogy ne kelljen a szerszámaimat motorolajjal kenegetnem rozsdásodás ellen. Büdös és nem is túl egészséges (a fogó meg ilyesmi ráadásul még a szobámban is van) milyen tapasztalataitok vannak más kenőolajoknál? pl szilikon olaj, szilikon zsír, lenolaj, repceolaj?

2016. jún. 2. 22:45
 1/5 crudy ***** válasza:
Használ wd40et szerintem nagyon jó az illata és nincsenek benne a bőrre káros vackok. Nem tudom milyen fogód van de ma már szinte mindet (persze ami nem olcsó gagyi) horganyoznak és a fogókról ez nem is nagyon szokott lekopni.
2016. jún. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
NeverWet
2016. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a WD40-be elég sok aromás összetevő van ami nem túl egészséges, a fogó meg apám elnyűhetetlen betonszerelő fogója, erős de már elég rozsdás :(

A neverWet-tel meg anno a youtube-on futottam össze és vonzó megoldásnak tűnt, de Magyarországon még nem nagyon futottam össze vele, ebayról szoktad rendelni?

2016. jún. 4. 09:54
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
Most nem akarok hazudni, vagy a Unix-tól vagy a Bárditól rendeltem. RustOleum NeverWet. Valami 6-7000,- volt a 2 db spray (2 komponensű)
2016. jún. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oksi, utána nézek, köszi a válaszokat! :)
2016. jún. 7. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!