Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen főzés-nélküli füstbomba...

Milyen főzés-nélküli füstbomba recepteket tudtok KNO3-al?

Figyelt kérdés

Láttam olyat is, hogy vizezzük a cukor-KNO3 keveréket, de kicsit lusta vagyok hozzá, meg sokat szárad, meg minden :D Szóval tudtok olyat, amivel alig kell dolgozni valamit? Linket is küldhettek ha van, lehet angol is.

Köszi előre is :)



2016. jún. 8. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárki ötleteket ad itt ehhez.
2016. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amivel alig kell dolgozni valamit? Fogd a KNO3-at, szórd bele egy üvegbe, tedd be az ágy alá, majd gyújts meg egy tábla hungarocellt. Csak aztán ne csodálkozz, ha a szomszédok rád hívják a zsarukat (teljesen jogosan).
2016. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam megkérdezem, elvégre a remény hal meg utoljára :D Köszi az értelmes válaszokat... De arra is gondoltam, hogy ha csak simán összeöntöm a KNO3-at és a porcukrot, esetleg kis NaHCO3, akkor abból lesz-e füstbomba? Vagy mindenképp kell vele valamit csinálni?
2016. jún. 9. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon jól össze apritod mindkettőt és jó alaposan összekevered akkor állítólag nem muszáj főzni. Láttam YT-n egy videót, de most nem tudom megkeresni, viszont ha rákeresel biztosan megtalálod.

Ő is külön kiemeli de én is elmondom, biztos ami biztos..: SOHA NE tedd a kávédarálóba egyszerre a kettőt mert csújnya vége lehet.

Jó keresgélést és sok sikert :D

2016. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :) Nem fogom :D
2016. jún. 17. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!