Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Carl Sagan, mi jut róla eszedbe?

Carl Sagan, mi jut róla eszedbe?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék mennyien ismerik
2010. ápr. 14. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hirtelen ezek:

-Kozmosz

-Éden sárkányai (a könyv borítója, a cím nem ugrott be rögtön :D )

-Meg az a hülye hang amit itt kiad: http://www.youtube.com/watch?v=zSgiXGELjbc&feature=player_em..


Nagyjából ennyi...


Ja meg persze a Kapcsolat.

2010. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Kozmosz sorozat
2010. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
bálnaének
2010. ápr. 14. 14:31
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Sok sok óra alvás:D(elvileg "láttam" a kozmosz minden részét)
2010. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ez bizony szomorú, mivel tudományos szemlétetet ad a film és erősíti a szkeptikus gondolkodást
2010. ápr. 16. 13:22
 6/13 Gyulusss válasza:
33%

Kozmosz

Nem szomorú! Egy értelmes embernek meg kell hallgatnia mindkét oldalt objektíven és abból el kell tudnia döntenie, mi is az ábra ;)

2010. aug. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mire érted, hogy mindkét oldalt?
2010. aug. 24. 13:22
 8/13 Gyulusss válasza:

Tulajdonképpen az asztrológiára értettem a dolgot. Két tábor van: a szkeptikus tudósok, akik a tudomány oldaláról közelítik meg a dolgokat és elutasítják a spiritizmust, az ,asztrológiát, és a másik oldalt, akik hisznek ezekben és az "áltudományoklat" képviselik, gyakorolják.

A szkeptikus látásmódot arra értetted, hogy ezek ellen az "áltudományok" ellen nevel? Vagy félreértettem?

2010. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem értetted félre, de kicsit bővebben értettem ezt nem csupán a pszeudotudományokra...
2010. aug. 25. 12:25
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ő volt a nagy a régiek közül, nem csoda, hogy emblematikus figurává vált a tudományos ismeretterjesztés terén, és azért tettem fel a kérdést, mert úgy tudom ez az előbbi kijelentés inkább a külföldi országokra igaz, itthon kevésbé volt ismert.
2010. aug. 27. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!